Nietrzeźwy kierowca aresztowany po włamaniu się do punktu kontrolnego pojazdu policyjnego Pattaya i uderzeniu w policyjny motocykl

Pattaya-

Nietrzeźwy kierowca został zatrzymany po nieudanej próbie włamania się do policyjnego punktu kontrolnego pojazdu w Pattaya.

Policja Pattaya utworzyła punkt kontrolny dzisiaj po północy (11 grudnia).th) na North Pattaya Road w Naklua. Podobno wielu kierowców zostało zatrzymanych za jazdę pod wpływem alkoholu.

Policja miasta Pattaya powiedziała Pattaya News, że zaobserwowała kołyszący się sedan podczas wjeżdżania na policyjny punkt kontrolny. Policja próbowała zatrzymać sedana, ale kierowca sedana wcisnął gaz, próbując uciec, po czym uderzył w policyjny motocykl w pobliżu. Starszy sierżant policji drogowej Rapeepat Prommin, który jechał motocyklem, zdołał z niego zeskoczyć i nie odniósł obrażeń.

Nietrzeźwy kierowca został zidentyfikowany jako 38-letni Nattanet Puttawong, który po krótkim okresie konfliktu wysiadł ze swojego sedana i przeprosił policję. Nattanet przyznał się, że pił alkohol przed jazdą. Jego test na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu znacznie przekroczył dopuszczalny limit. Nattanet został zabrany na komisariat policji w Pattaya w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.