Tajka zaprzecza udziałowi lub grozi kobiecie z Kambodży, która została napadnięta i torturowana przez dwóch Polaków w Pattaya

Nakhon Ratchasima –

49-letnia Tajka, której kambodżańska ofiara napaści i tortur w Pattaya groziła jej przez telefon przed przerażającymi torturami dokonanymi przez dwóch Polaków w Pattaya, zdecydowanie zaprzeczyła wszystkim oskarżeniom i obiecała kroki prawne przeciwko każdemu, kto twierdził, że była zaangażowany.

Najpierw daj się złapać na napaść i tortury kobiety z Kambodży w Pattaya, dotykając lub klikając tutaj, aby zobaczyć naszą poprzednią historię.

49-letnia Katanyuta Oche z dystryktu Muang w Nakhon Ratchasima powiedziała stowarzyszonej prasie tajskiej wczoraj, 10 grudnia, że ​​była zszokowana tym, co nazwała zniesławiającymi i fałszywymi oskarżeniami o udział w sprawie tortur i napaści w Pattaya.

Katanyuta stwierdziła, że ​​nigdy nie spotkała i nie zna dwóch Polaków oskarżonych o torturowanie ofiary z Kambodży w opuszczonym domu w Naklua przy użyciu młotków, kwasu i drutu.

Katanyuta stanowczo zaprzeczyła również, jakoby kiedykolwiek dzwoniła i groziła ofierze, jak twierdziła, i oświadczyła, że ​​jest gotowa w pełni współpracować z policją i udowodnić, że nie była w to w żaden sposób zamieszana.

Katanyuta obiecała również podjęcie kroków prawnych przeciwko tym, którzy, jak powiedziała, fałszywie ją oskarżyli, twierdząc, że wpłynęło to na nią osobiście i zawodowo oraz zrujnowało jej reputację.

Katanyuta jest byłą żoną cudzoziemca, zidentyfikowanego jedynie jako obywatel Australii, który podobno jest pracodawcą ofiary z Kambodży. Katanyuta oświadczyła również tajlandzkiej prasie, że nie miała kontaktu ze swoim byłym mężem, którego sprawa rozwodowa złożona w zeszłym roku wciąż jest w sądzie, poza formalnymi postępowaniami sądowymi i ustaleniami prawnymi dotyczącymi opieki nad jej synem z małżeństwa z obcokrajowcem. facet.

Tymczasem w sprawę zaangażował się najbardziej znany tajlandzki policjant, Surachate Hakparn, czyli Wielki Żart. Big Joke, który jest zastępcą szefa policji krajowej, współpracuje z Interpolem w celu wyśledzenia dwóch Polaków, którzy prawdopodobnie uciekli na Filipiny. Dwóch mężczyzn zostało pozytywnie zidentyfikowanych na podstawie nagrań z kamer CCTV i dowodów znalezionych na miejscu zbrodni w Naklua.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/