Tajlandia wygrywa w Rijadzie w finale World Taekwondo Grand Prix 2022

Tajlandia -

Tajska ekspertka od taekwondo zwyciężyła w finale World Taekwondo Grand Prix Riyadh 2022 w Arabii Saudyjskiej.

Anucha Burapachaisri, rzeczniczka rządu Tajlandii, stwierdziła wczoraj (10 grudniath) Panipak „Tennis” Wongpattanakit zwyciężył w kategorii do 49 kilogramów. Pokonała rywalkę z Turcji 2:0. Tajski premier Prayut Chan-o-cha gratuluje pani Panipak jej sukcesu”.

Tenis i Włoch Simone Alessio zdobyli główne nagrody podczas gali World Taekwondo's 2022 Gala Awards. Obie zdobyły tytuły Grand Prix, a następnie zdobyły tytuły Sportowca Roku i Sportowca Roku.

Ponadto Tennis wygrał Grand Prix Manchesteru i Paryża, tytuł w klasyfikacji generalnej, złoty medal Igrzysk Azji Południowo-Wschodniej w Hanoi i brązowy medal Mistrzostw Świata w Guadalajarze.

Jest także dwukrotną medalistką olimpijską i obecną mistrzynią kobiet do lat 49 kilogramów.

Tajlandzka ekspertka taekwondo wygrała World Taekwondo Grand Prix 2022 w Manchesterze w Anglii.

Wyspa Phuket powitała złotą medalistkę Panipak „Tennis” Wongpattanakit, jej trenera Choi Young-Seoka oraz zespół sportowców, trenerów i dyrektorów Taekwondo Association of Thailand, którzy przybyli na międzynarodowe lotnisko w Phuket 26 lipca ubiegłego roku.

Dodatkowe źródło z https://www.insidethegames.biz/

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.