Eat and Walk in Naklua ma udany pierwszy weekend z dużymi tłumami odwiedzających

Naklua, Pattaya-

14. rocznica Naklua Eat and Walk Festival na Starym Rynku w Naklua przyciągnęła tysiące turystów i gości w pierwszy weekend festiwalu.

Wydarzenie, które obejmuje mnóstwo jedzenia, występy muzyczne, kulturę i rozrywkę, stało się nieodzownym elementem wakacji w Naklua. Jednak w ciągu ostatnich dwóch lat został w zasadzie odwołany z powodu środków Covid-19. Zarówno sprzedawcy, jak i turyści byli zachwyceni wznowieniem festiwalu.

Festiwal odbywa się od 5:00 do 10:00 w każdy weekend w okresie wakacyjnym, a następny weekend to 17 i 18 grudnia 2022 r. Okolica znajduje się w pobliżu komisariatu policji w Naklua i Starego Rynku w Naklua.

Wydarzenie obejmuje dwie sceny do występów muzycznych, jedną w Saphan Yao Naklua i jedną przed rządową kasą oszczędnościową niedaleko Starego Rynku w Naklua.

Bezpłatny parking jest dostępny przy targu Lan Pho, fundacji Sawang Boriboon i targu świeżych produktów Amon Nakhon.

Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń pod numer 038253130 lub do centrum obsługi telefonicznej miasta Pattaya pod numerem 1337.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/