Threpprasit Road przeprowadzi projekt nawierzchni od 13 do 24 grudnia w celu naprawy podniesionych kanałów burzowych, urzędnicy miasta Pattaya radzą wybrać inne trasy

Pattaya/Jomtien-

Urzędnicy Pattaya poinformowali lokalnych mieszkańców i turystów, że w końcu naprawią bardzo oczerniane w mediach społecznościowych kanały burzowe na Threpprasit Road, ale spowoduje to znaczne opóźnienia w ruchu drogowym podczas projektu nawierzchni.

Podniesione odpływy były publikowane prawie codziennie na tajlandzkich forach obserwacyjnych i forach dyskusyjnych, a wielu mieszkańców nadal namawia miasto do ich naprawy, twierdząc, że stanowią poważne zagrożenie wypadkowe i nie robią nic, aby odprowadzić powódź.

Pattaya City współpracuje z odpowiednimi wykonawcami, aby naprawić odpływy i wyłożyć asfaltem Threpprasit od 13 do 24 grudnia. Ostrzegają jednak również przed znacznymi opóźnieniami w ruchu drogowym podczas tego projektu i nakłaniają do znalezienia innych tras.

Jeśli chodzi o przyczynę podniesionych kanalizacji, The Pattaya News zauważa, że ​​​​ciągłe wytykanie palcem miało miejsce, a wiele różnych stron obwiniało się nawzajem za dreny. Tak czy inaczej, sprawa jest ostatecznie rozwiązywana.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/