Pattaya Cricket Club powraca zwycięsko z Chiang Mai 6 2022 – dzień 2

 Tajlandia-

Aby zobaczyć pierwszy dzień, kliknij tutaj.

Dzień zaczął się jasno i wcześnie dla sędziów, w tym również dla ciebie, ale PCC rozegrało mecz dopiero o 1:2. Mieli luksus oglądania bardzo płynnego scenariusza rozgrywającego się przed nimi z ich XNUMXnd miejsce przy stole. Lanna pokonał Lamphuna, co dało Lannie prowadzenie, a Lamphun musiał pokonać PCC, aby mieć szansę na drugie miejsce. Lanna przegrała wtedy z Alibabą, ponieważ Bobby Raina nie grał (pamiętasz moją wczorajszą piosenkę?), co zmieniło fabułę. Gdyby PCC przegrało z Lamphunem, PCC byłoby 3rd i dlatego Lamphun musiał zostać wysłany - nie było to łatwe zadanie, gdy Chan Chai jest ich pierwszym odbijającym (gra w Tajlandii).

   Nadchodzi godzina, nadchodzą ludzie. PCC wygrał losowanie i zdecydował się na kręgle. Chan Chai Lamphuna otworzył Cher przeciwko Wezowi. Chan Chai przejechał piłkę do połowy, ale ani Luke, ani Jainish nie mogli do niej dotrzeć i przeżył. Zacna 11 od góry. Jainish zdobył 2nd koniec i dobry bieg Chana oraz 6 Cher podniosły wynik do 26. Andy został ukarany drobnym uderzeniem Cher piłkami za kwadrat lub punkt. 44 za 0 po 3 i dobry wynik wyglądał na możliwy. Simon Wetherell kazał Cher złapać pierwszą piłkę od Weza na długiej granicy i prawie miał Chana w tym samym overie. Chan przeszedł na emeryturę w wieku 33 lat, a Choo i Ton pokonali ostatnio Luke'a. Dobra praca nóg i rzuty ze strony polowych ograniczyły Lamphuna do 68 za 1.

    Wez i Luke otworzyli przeciwko Cher, która została powalona po ziemi na 16. Pierwsza piłka Andy'ego do Weza została złapana przez Chan Chai, ale przeniósł ją przez linę na 6. Bardziej masywne uderzenia Luke'a i 19 z góry. Pit został potraktowany tak samo i miał pecha, gdy Choo upuścił Luke'a na długo. Sytuacja pogorszyła się, gdy Wez został upuszczony przez Choo w tym samym czasie, co okazało się niezwykle kosztowne. Luke wycofał się w 36, nie mając 10 piłek. 52 za ​​0 z 3 overów i PCC było na prowadzeniu. Jainish wszedł, by pomóc Wezowi, który trafił 6, a następnie został złapany przez Andy'ego z Choo za 19. Simon W wszedł do walki z 63 za 2, a 6 było potrzebne po ostatnim nadaniu od Chan Chai. Jainish dostał granicę, a Simon wygrał zwycięski bieg z 3 piłkami do stracenia. PCC zajął pierwsze miejsce w tabeli iw finale zmierzy się z Lanną.

     Czy PCC może mieć wszystko w jednej skarpecie, aby uzyskać ostateczny duży push i czy piosenka Lanny (Wygrywasz tylko wtedy, gdy gra Bobby) się spełni? Wez przegrał rzut i został poproszony o uderzenie. Wez i Luke otworzyli przeciwko Bobby'emu i natychmiast przeszli do ataku. 16 z góry. John Scales został uderzony w całym Chiang Mai przez odbijającą maszynę Luke Stokes, który wycofał się 33 z 10 piłek. 38 za 0 po 2 overach. Jainish kontynuował atak na Hugh, a Wez przeżył upuszczoną łapę Neville'a z głębokiej dodatkowej osłony. 57 za 0 po 3. To miał być duży wynik. Jainish uderzył przeciwko Neville'owi Mcleanowi i został rzucony za 14 z 5 piłek, co przyniosło Simonowi W. Simon uzyskał górną przewagę ze swojej pierwszej piłki i został złapany i rzucony przez Neville'a, który miał hat-tricka. 68 za 2 z 4. Wez pokonał Ritchiego za 16 z 3 piłek i wycofał się na 36, ​​co pozostawiło Simona Philbrooka w obliczu ostatnich 3 piłek. Aby nie dać się prześcignąć, Simon zastukał 14 przejazdów za 30 i uzyskał wynik 98 za 2.  

   Lanna rozpoczęła górską wspinaczkę z Neville'em i Bobbym przeciwko Wezowi. Jainish wyrzucił Neville'a z długiej pozycji, ale była to trudna szansa. 9 z góry. Jainish rzucał raczej niechlujnie i został wzięty za 17, w tym dodatki. 26 za 0. Andy rzucił kilka piłek z kropką, ale otwieracze nadal mieli 14 runów i 40 za 3, a więc znacznie poniżej stawki wywoławczej 19.6/powyżej. Simon W został zaatakowany przez Bobby'ego z ogromnymi granicami i poszedł na 18, ale to wciąż było za mało. 41 potrzebował ostatniej rundy, aby Luke mógł go oczarować. Bobby zamachnął się i dostał nick, który został złapany przez Simona P za 22. John Scales poszedł do załamania, ale umożliwił tylko wybieg Neville'owi za 22. Kilka statystów i 2 kropki zamknęły rundy Lanny na 66 za 2, a PCC wygrał przez 32 biegi. PCC był mistrzem Chiang Mai 6 wraz z Chiang Mai 8's, BCL Div A i turniejem plażowym Koh Chang.

   W dywizji dżentelmenów Koh Chang był wyróżniającą się drużyną i prawowitym zwycięzcą, pokonując CMSCA 6 biegami w finale All Thailand Boys.

   Prezentacja została należycie poprowadzona przez Chopsa (Rob Bernard), który podziękował personelowi naziemnemu, personelowi baru oraz sędziom meczowym (sędziom i strzelcom) za ich wkład w doskonały turniej. Trofea trafiły do ​​PCC (Players Trophy) i Koh Chang, a Człowiek Turnieju trafił do Luke'a Stokesa za jego znakomite uderzenie. Niektóre statystyki Stokes: 147 biegnie z 5 inningów przy współczynniku trafień 267. Najwyższy wynik 36 z 10 piłek. Najwyższy wynik w granicach 116, czyli 79% jego wyniku. 6 6 i 20 4. Inne statystyki PCC: Simon W miał najlepsze wyniki PCC w kręgle z 2 za 11. Simon P miał najlepszy współczynnik trafień, choć 3 piłki, wynoszący 467. Najlepszą ekonomią PCC w kręgle był Luke Stokes z wynikiem 12.4

   Jak zawsze, wspaniałe wydarzenie, a PCC będzie bronić swoich tytułów następnym razem.

Autor: Clive Rogerson

   

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/