Pattaya Cricket Club powraca zwycięsko z Chiang Mai 6's 2022 – dzień 2

 Tajlandia-

Aby zobaczyć pierwszy dzień, kliknij tutaj.

Dzień rozpoczął się jasno i wcześnie dla sędziów, w tym także dla ciebie, ale PCC rozegrało mecz dopiero o 1:2. Mieli luksus obserwowania rozgrywającego się przed nimi bardzo płynnego scenariusza od XNUMX.nd miejsce przy stole. Lanna pokonała Lamphuna, co dało Lannie prowadzenie, a Lamphun musiał pokonać PCC, aby mieć szansę na drugie miejsce. Lanna następnie przegrała z Alibabą, ponieważ Bobby Raina nie grał (pamiętasz moją wczorajszą piosenkę?), co zmienił fabułę. Gdyby PCC przegrało z Lamphunem, PCC byłoby 3rd dlatego Lamphun musiał zostać wyeliminowany, co nie było łatwym zadaniem, gdy Chan Chai jest ich pierwszym odbijającym (gra w Tajlandii).

Nadchodzi godzina, nadchodzą mężczyźni. PCC wygrało losowanie i zdecydowało się zagrać w kręgle. Chan Chai z Lamphuna rozpoczął mecz z Cher przeciwko Wezowi. Chan Chai do połowy rzucił piłkę na nartach, ale ani Luke, ani Jainish nie mogli się do niej dostać i przeżył. Przyzwoite 11 z drugiej strony. Jainish rzucił 2nd dobry bieg Chana i 6 Cher podwyższyły wynik do 26. Andy został ukarany dobrym uderzeniem Cher piłkami za polem lub punktem. 44 na 0 po 3 i dobry wynik wydawał się możliwy. Simon Wetherell miał Cher złapała pierwszą piłkę Weza po dłuższej przerwie i prawie dogoniła Chana. Chan wycofał się z wynikiem 33, a Choo i Ton ostatni raz odbili Luke’a. Dobra praca nóg i rzuty ze strony obrońców ograniczyły Lamphuna do 68 za 1.

Wez i Luke rozpoczęli grę przeciwko Cher, która została powalona na ziemię za 16. Pierwsza piłka Andy’ego do Weza została złapana przez Chan Chai, ale ten przeniósł ją przez linę za 6. Więcej potężnych trafień Luke’a i 19 Pit został potraktowany w ten sam sposób i miał pecha, gdy Choo wyrzucił Luke'a po dłuższej przerwie. Sytuacja się pogorszyła, gdy w tym samym meczu Wez został upuszczony przez Choo, co okazało się niezwykle kosztowne. Luke wycofał się na 36, ​​nie stracił 10 piłek. 52 na 0 z 3 overów i PCC prowadził. Jainish wszedł na boisko, aby pomóc Wezowi, który trafił 6, a następnie został złapany przez Andy'ego przy Choo na 19. Simon W wszedł do walki przy 63, potrzebne były 2 i 6 po ostatnim trafieniu Chan Chai. Jainish dostał przewagę, a Simon wygrał zwycięską serię, mając 3 piłki do stracenia. PCC znalazło się na szczycie tabeli i w finale zmierzyło się z Lanną.

Czy PCC zdoła zmieścić wszystko w jednej skarpetce przed ostatnim wielkim atakiem i czy piosenka Lanny („Wygrywasz tylko wtedy, gdy gra Bobby”) się spełni? Wez przegrał losowanie i został poproszony o odbijanie. Wez i Luke otworzyli się przeciwko Bobby'emu i natychmiast przeszli do ataku. 16 z przewagi. John Scales został powalony w całym Chiang Mai przez maszynę odbijającą o imieniu Luke Stokes, który wycofał się z wynikiem 33 z 10 piłek. 38 na 0 po 2 overach. Jainish kontynuował atak na Hugh, a Wez przeżył upuszczony chwyt Neville'a w dodatkowej, głębokiej osłonie. 57 na 0 po 3. To miał być duży wynik. Jainish uderzył Neville'a Mcleana i został rzucony na 14 z 5 piłek, co przyniosło Simonowi W. Simon uzyskał przewagę po swojej pierwszej piłce, a następnie został złapany i rzucony przez Neville'a, który miał hat-tricka. 68 na 2 z 4. Wez rozwalił Ritchiego na 16 z 3 piłek i wycofał się na 36, ​​co pozostawiło Simona Philbrooka w obliczu ostatnich 3 piłek. Aby nie dać się prześcignąć, Simon wykonał 14 runów, 30 z przewagi i zdobył 98 punktów za 2 .  

Lanna rozpoczęła swoją górską wspinaczkę z Nevillem i Bobbym przeciwko Wezowi. Jainish rzucił Neville'a po dłuższej przerwie, ale była to trudna szansa. 9 z przewagi. Jainish rzucił dość niechlujnie i został przyjęty na 17, wliczając dodatki. 26 na 0. Andy rzucił kilka piłek z punktacją, ale otwierający nadal mieli 14 runów i 40 za 3, a zatem byli znacznie poniżej żądanej stawki 19.6/powyżej. Simon W został zaatakowany przez Bobby'ego z ogromnymi granicami i zdobył 18, ale to wciąż było za mało. 41 potrzebowało ostatniej rundy, aby Luke mógł go pokonać. Bobby zamachnął się i dostał nicka, który został złapany przez Simona P na 22. John Scales wszedł w pole karne, ale umożliwił Neville'owi jedynie dobiegnięcie do 22. Kilka statystów i piłki z 2 punktami zamknęły rundy Lanny na 66 na 2 i PCC wygrało 32 runami. PCC było mistrzem Chiang Mai 6 wraz z Chiang Mai 8, BCL Div A i turniejem plażowym Koh Chang.

W dywizji dżentelmenów Koh Chang był wyróżniającym się zespołem i prawowitym zwycięzcą, pokonując CMSCA sześcioma runami w finale All Thai Boys.

Prezentację poprowadził Chops (Rob Bernard), który podziękował obsłudze naziemnej, obsłudze baru oraz sędziom meczowym (sędziom i strzelcom) za ich wysiłek podczas wspaniałego turnieju. Trofea zostały wręczone firmie PCC (Players Trophy ) oraz Koh Chang i zawodnik turnieju pojechali do Luke’a Stokesa za jego doskonałe odbijanie. Niektóre statystyki Stokesa: 147 runów z 5 rund przy współczynniku trafień 267. Najwyższy wynik 36 z 10 piłek. Najwyższy wynik w przekroczył granicę z 116, czyli 79% jego wyniku. 6 6 i 20 4. Inne statystyki PCC: Simon W miał najlepsze wyniki w kręgle PCC z wynikiem 2 na 11. Simon P miał najlepszy współczynnik trafień, aczkolwiek 3 kule z 467. Najlepszą ekonomią gry w kręgle PCC był Luke Stokes z wynikiem 12.4

Jak zawsze świetne wydarzenie, a następnym razem PCC będzie bronić swoich tytułów.

Autor: Clive Rogerson

   

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/