Tajlandzki wehikuł czasu: spojrzenie wstecz na ten tydzień OSTATNI rok w najważniejszych tajskich wiadomościach: Pattaya, turystyczne miasto przyszłości i nie tylko

Poniżej znajduje się cotygodniowy artykuł dotyczący tego samego okresu W zeszłym roku w wiadomościach z Pattaya i Tajlandii.

Ta cotygodniowa funkcja pozwala spojrzeć wstecz na wiadomości z tego samego okresu zeszłego roku (a czasem różne okna czasowe, np. sześć miesięcy lub trzy miesiące), aby zobaczyć, jak się zmieniło, śledź rozwój historii, a także przyjrzyj się potencjalnie złamanym obietnicom lub rzeczom, które nie miały miejsca zgodnie z obietnicą w Pattaya i Tajlandii.

Ponieważ publikujemy dziesiątki artykułów tygodniowo, jest to szybki sposób, aby ludzie mogli przyjrzeć się, jakie były największe artykuły rok temu, wybrane przez nasz zespół redakcyjny, i jak wpływają na nas dzisiaj i odnoszą się do bieżących wiadomości. Jednak nie są one w określonej kolejności ważności, z grubsza w kolejności publikacji.

W tym tygodniu zajmujemy się drugim tygodniem grudnia 2021 r., od niedzieli 5 grudnia 2021 r. do soboty 11 grudnia 2021 r.

Chodźmy…

1. Taksówkarz motocyklowy, za kaucją za rzekome zabicie dwóch taksówkarzy motocyklowych, ponownie aresztowany za rzekome zabicie trzeciego taksówkarza w Phuket

Aresztowano miejscowego motocyklistę, który niedawno został wypuszczony za kaucją za rzekome zabicie dwóch taksówkarzy motocyklowych po tym, jak podobno zastrzelił innego motocyklistę taksówki przed nowym terminalem autobusowym w Phuket.

2. Dziewiętnaście osób zostało aresztowanych w rzekomej jaskini gier hazardowych online w rejonie Pattaya

Dziewiętnaście osób zostało aresztowanych w miejscu, które władze określiły jako jaskinię gier hazardowych online Banglamung.

Zespół policji Nongprue dokonali nalotu na dwa domy w Nongprue i łącznie aresztowano dziewiętnaście osób. Policja przejęła również osiemnaście zestawów komputerów.

3. Pattaya przedstawia swoją pięcioletnią strategię rozwoju miasta jako „Turystycznego Miasta Przyszłości”

Władze Pattaya City i Burapha University wspólnie opracowały „Plan rozwoju miasta Pattaya 2023-2027”, aby przekształcić Pattaya w miasto turystyczne przyszłości, burmistrz Sonthaya Klunplome ujawnił wczoraj, 8 grudnia.

Plan ma na celu uczynienie Pattaya, według urzędników, „turystycznym miastem przyszłości”.

4. Ponad 20 ofiar z zagranicy i Tajlandii śledzi sprawę oszustwa personelu banku Pattaya

Ponad 20 ofiar z zagranicy i Tajlandii zgłosiło się dziś rano na komisariat policji w Pattaya w związku ze sprawą zastępcy kierownika oddziału banku w Pattaya, powodując utratę znacznych kwot pieniędzy z powodu rzekomych oszustw i oszustw.

5. Pattaya studiuje propozycję przekształcenia taksówek w samochody elektryczne w ramach projektu Wschodniego Korytarza Ekonomicznego

Miasto Pattaya studiuje a propozycję przekształcenia taksówek w taksówki elektryczne, co byłoby pierwszym miejscem w EWG (wschodnim korytarzu gospodarczym) i według planistów stanowiłoby duży krok naprzód w kierunku zrównoważonej turystyki przyjaznej dla środowiska w Tajlandii i Pattaya. 

To wszystko na ten tydzień, do zobaczenia za tydzień.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/