Wycieczka fotograficzna Pattaya Car On The Beach 2022

Pattaya-

Dzisiaj, 17 grudnia 2022 r., Pattaya City i Cars on the Beach wraz z wieloma partnerami i sponsorami zorganizowali imprezę Pattaya Car on the Beach na molo Bali Hai.

Wydarzenie odbywa się regularnie na molo Bali Hai lub dwa razy w roku, ale podczas pandemii Covid-19 odbywało się z zachowaniem ścisłych środków ostrożności i ograniczonej skali. W tym roku zniknęły ograniczenia, takie jak wymagania dotyczące szczepień i testy, a międzynarodowi turyści wrócili.

Wydarzenie obejmuje różne rodzaje samochodów, a także muzykę, jedzenie, modele i rozrywkę. Jednak zamiast o tym pisać, spójrzmy na zdjęcia, które nasz zespół zrobił dzisiaj dla tych, którzy albo nie mogli uczestniczyć, albo chcieli przeżyć ponownie oglądanie swoich ulubionych pojazdów.

Krótki film zrobiliśmy paradę samochodów biorących udział w wydarzeniu można znaleźć klikając lub stukając tutaj.

Jeśli przegapiliście, wydarzenie powróci w przyszłym roku wraz z festiwalem tatuażu latem 2023 roku!

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/