Promy wznawiają kursowanie na Koh Samui po dwóch dniach zawieszenia związanego z pogodą

Samui —

Promy wznowiły normalną działalność po dwudniowym zawieszeniu z powodu silnych wiatrów i fal w Zatoce Tajlandzkiej, według gubernatora Surat Thani.

Dziś, 5 grudnia, o godzinie 30:20 lokalne media poinformowały, że usługi promowe na Koh Samui w dystrykcie Ang Thong zostały ponownie otwarte po dwudniowym zawieszeniu.

W punkcie sprzedaży biletów ustawiała się duża liczba samochodów w kolejce do wejścia na promy firmy C-Transfer Company prowadzące na ląd, co spowodowało, że na drodze ruchu utworzyła się kolejka, która rozciągała się na ponad 2 kilometry.

Pasażerowie byli zróżnicowani pod względem narodowości, a niektórzy przybyli przed świtem.

Dostawca usług promowych dostosował rozkład promów, aby uwzględnić unieruchomionych pasażerów.

Normalnie promy odpływają z przystani co godzinę, ale dziś zostały dostosowane do wypłynięcia co pół godziny. Ma to przyspieszyć przepływ pasażerów, samochodów i ciężarówek z produktami rolnymi. Według lokalnych mediów ostatni prom tego dnia wypłynie o 7:30. Pierwszy rejs rozpoczyna się o 4:30. Firma C-Transfer oświadczyła, że ​​jest gotowa wstrzymać świadczenie usług, jeśli warunki pogodowe staną się niekorzystne.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/