Pattaya będzie gospodarzem Ramayana Run 2023 8 stycznia

Pattaya —

Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć nowy rok zdrową i pełną zabawy aktywnością? Nie szukaj dalej niż największa impreza biegowa w parku wodnym Ramayana!

Położony w tętniącym życiem mieście Pattaya park wodny Ramayana jest największym parkiem wodnym w Tajlandii i popularnym miejscem zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów. Park oferuje różnorodne ekscytujące zjeżdżalnie wodne, baseny ze sztuczną falą i brodziki dla wszystkich grup wiekowych.

Ale zabawa na tym się nie kończy – 8 stycznia przyszłego roku w Parku Wodnym Ramayana odbędzie się impreza biegowa „Ramayana Run 2023”, która pozwoli uczestnikom okrążyć park, podziwiając piękne krajobrazy i radosną atmosferę.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym biegaczem, czy po prostu chcesz stać się zdrowszym sobą, każdy ma do pokonania dystans (3-6-10 km). A co najważniejsze, po przekroczeniu linii mety możesz się ochłodzić i świętować swoje osiągnięcie dzięki orzeźwiającej kąpieli w wodzie za jedyne 375 bahtów i 325 bahtów dla dzieci.

Park wodny Ramayana jest otwarty od 11:6 do XNUMX:XNUMX i jest zamknięty tylko w środy. Po co więc czekać? Zapisz się na Park wodny Ramajana i rozpocznij nowy rok zdrową i satysfakcjonującą aktywnością. Do zobaczenia na linii startu!


-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.