Zidentyfikowano kolejnych dwóch zaginionych marynarzy Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii, pięciu wciąż zaginionych, liczba ofiar śmiertelnych wzrasta do 24

Prachuap Khiri Khan –

Jeszcze dwa ciała oficerów marynarki wojennej który zaginął zostali zidentyfikowani. Pięć z nich wciąż jest zaginionych, a liczba ofiar śmiertelnych wzrosła do 24.

Nasza pierwsza poprzednia historia:

Statek Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii wywrócił się u wybrzeży dzielnicy Bang Saphan. 73 członków załogi zostało uratowanych, a około 33 wciąż jest na morzu.

Teraz aktualizacja:

Royal Thai Navy ogłosiła dziś rano (29 grudniath) o godzinie 11:30, że zidentyfikowali jeszcze dwa ciała znalezione wczoraj (28 grudnia). Ich ciała są już identyfikowane. Żadnego z ciał nie znaleziono dzisiaj do godziny 11:30.

To daje całkowitą liczbę ofiar śmiertelnych do 24, podczas gdy 5 wciąż jest zaginionych. 22 z 24 zostało pozytywnie zidentyfikowanych jako członkowie załogi HTMS Sukhothai. Trwa akcja poszukiwawczo-ratownicza.

Royal Thai Navy donosi, że podczas poszukiwań zatopionej korwety HTMS Sukhothai, która wciąż jest pod wodą, nie znaleziono żadnych ciałee na tym etapie.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.