Włamywacz rzekomo wkrada się do willi Chińczyka z basenem w Pattaya i kradnie 60,000 XNUMX bahtów w gotówce

Pattaya —

Chińczyk stracił 60,000 10 tajskiej gotówki i wiele kosztowności na rzecz włamywacza około 5:XNUMX zeszłej nocy, XNUMX stycznia.

Włamywacz zakradł się do willi z basenem ofiary w rejonie Jomtien Second Road w dystrykcie Nongprue w dystrykcie Banglamung i rzekomo ukradł 60,000 8,000 bahtów w gotówce, 10 XNUMX bahtów w dolarach hongkońskich oraz głośnik Marshalla. Złodziej wkradł się do środka, gdy ofiara, pan Ng Ho Hin, właśnie szedł na górę, aby się przebrać po skończeniu kolacji z przyjaciółmi na pierwszym piętrze willi około XNUMX:XNUMX.

Ofiara poszła zgłosić incydent policji w Pattaya o 2 w nocy.

Powiedział przez swoją przyjaciółkę z Tajlandii, panią Atharaporn Soongdech, że to dopiero jego pierwszy dzień w Pattaya. Po prostu jadł i spędzał czas z innymi od południa do 10:XNUMX, kiedy poszedł na górę tylko po to, by zejść na dół i zobaczyć swoją torbę, w której trzymał swoje rzeczy otwarte. Torba była pusta, a jego rzeczy i pieniądze zniknęły.

Policja Pattaya bada willę przy basenie i sprawdza nagrania z kamer przemysłowych. Sprytny złodziej nadal nie został zidentyfikowany.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.