Pięciu nielicencjonowanych dozorców sklepów z konopiami indyjskimi zabranych na posterunek policji w Pattaya – WIDEO

Pattaya –

Pięciu nielicencjonowanych dozorców sklepów z konopiami indyjskimi zostało zabranych na komisariat policji w Pattaya.

Wczoraj wieczorem (6 stycznia brth), policja miasta Pattaya, policja turystyczna i Ministerstwo Zdrowia Publicznego przeprowadziły inspekcje sklepów z konopiami indyjskimi w rejonie Pattaya.

Jeden sklep z konopiami indyjskimi na Pattaya Walking Street i cztery sklepy z konopiami indyjskimi w Soi Bua Khao zostały znalezione bez legalnej licencji na sprzedaż marihuany. Ci dozorcy ze sklepów z konopiami indyjskimi zostali zabrani na policję miasta Pattaya w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

Nazwy konkretnych miejsc nie zostały ujawnione przez policję w Pattaya.

Ministerstwo Zdrowia Publicznego i odpowiedni urzędnicy już wcześniej publikowali informacje na temat przepisów dotyczących konopi indyjskich.

Policja miejska Pattaya, policja turystyczna i Ministerstwo Zdrowia Publicznego przeprowadziły inspekcje wielu sklepów z konopiami indyjskimi w Pattaya, aby sprawdzić zgodność z surowszymi przepisami wprowadzonymi niedawno w Tajlandii.

Policja Pattaya, kierowana przez szefa Kunlachart Kunlachai, ostrzegła nielicencjonowanych ulicznych sprzedawców marihuany na Walking Street, że jeśli nie mają licencji, będą musieli odejść.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.