Szef policji w Pattaya przemawia do wirusowej bójki na Walking Street przed indyjską restauracją i klubem Mujra

Pattaya, Tajlandia-

Szef policji w Pattaya odniósł się do wirusowej bójki, która została zarejestrowana na wideo i szeroko udostępniona w mediach społecznościowych w zeszłym tygodniu.

Do bójki doszło w nocy 3 stycznia 2023 roku w niezidentyfikowanej indyjskiej restauracji i klubie Mujra (odmiana tańca indyjskiego) zlokalizowanych w pobliżu Marine Disco na środku Walking Street.

Według szefa policji w Pattaya, Kunlacharta Kunlachai, który rozmawiał z powiązaną prasą tajlandzką o incydencie, bójka rozpoczęła się po tym, jak nietrzeźwy turysta z Indii został poproszony przez właściciela indyjskiego klubu tanecznego o opuszczenie lokalu, ponieważ był zbyt pijany i rzekomo niewłaściwie obmacywał personel.

Następnie turysta podobno uderzył właściciela klubu butelką piwa w głowę, co zaostrzyło sytuację. Turysta został usunięty przez ochronę, jednak nadal próbował zaatakować personel i ochroniarzy na zewnątrz Walking Street, wyjaśnił szef Kunlachart.

Ostatecznie wezwano policję turystyczną i rozwiązano sytuację, a obie zaangażowane strony odmówiły złożenia raportu policyjnego lub złożenia oficjalnej skargi. Dopiero po tym, jak wideo nagrane przez przechodnia stało się wirusowe, incydent stał się własnością publiczną, powiedział szef Kunlachart.

Szef Kunlachart stwierdził, że niezidentyfikowany indyjski turysta opuścił już Tajlandię, a właściciel restauracji wyjeżdża teraz za granicę, aby zobaczyć się z rodziną. Ponieważ żadna ze stron nie chciała wnieść oskarżenia ani kontynuować sprawy, policja w Pattaya nie podjęła dalszych działań i sprawę uznano za załatwioną.

Jednak szef policji w Pattaya ostrzegł firmy, że jeśli klient stanie się agresywny lub konfrontacyjny, nigdy, przenigdy nie uderzaj turysty i natychmiast wezwij policję w celu uzyskania pomocy.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/