Rosyjscy turyści rzekomo tracą tysiące dolarów przetrzymywanych w hotelowych sejfach w Pattaya

Pattaya —

Dwóch rosyjskich turystów złożyło wczoraj, 8 stycznia, doniesienia policyjne w oddzielnych sprawach, twierdząc, że ich pieniądze zabezpieczone w sejfach w tym samym hotelu w Pattaya zniknęły.

Pierwsza ofiara, pan Oleg Gipke, zgłosiła sprawę na komisariacie policji w Pattaya o godzinie 10:5,000. Powiedział policji, że zatrzymał się w hotelu w Pattaya i trzymał swoje XNUMX dolarów w sejfie dostarczonym przez hotel.

Pattaya Police ukryła nazwę hotelu do czasu dalszego dochodzenia prawnego.

Pan Gipke powiedział, że 4 stycznia zauważył nieprawidłowość w działaniu sejfu, choć nie opisał charakteru tej nieprawidłowości. Następnie otworzył sejf, przeliczył pieniądze i stwierdził, że w jego stosie pieniędzy brakuje około 1,000 dolarów amerykańskich. Następnie poprosił personel hotelu o sprawdzenie nagrań CCTV, ale odmówiono mu, ponieważ personel powiedział, że musi najpierw złożyć raport na policji. Doprowadziło to do tego, że pan Gipke zgłosił swoją skargę policji zeszłej nocy.

Nie było jasne, dlaczego doszło do opóźnienia w pierwotnym incydencie i raporcie policyjnym.

Inny przypadek, który był prawie dokładnie podobny do incydentu pana Gipke, miał miejsce w przypadku pani Nataliny Czernowej, obywatelki Rosji.

Przyszła również wczoraj zgłosić zaginięcie gotówki na posterunku policji w Pattaya, mówiąc, że jej pieniądze warte 4,000 dolarów amerykańskich zniknęły z jej stosu 16,000 XNUMX dolarów amerykańskich. Pani Chernova powiedziała, że ​​trzymała pieniądze w sejfie i mieszkała w tym samym hotelu co pan Gipke. Dwie ofiary nie znały się nawzajem, zauważa The Pattaya News.

Incydenty podobno zbiły z tropu dwie ofiary, ponieważ ich pieniądze zniknęły bez śladu, a tylko ich część zniknęła. Policja w Pattaya bada teraz nagrania z monitoringu hotelu i pyta personel o więcej tropów.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Obraz po treści postu
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.