Ambasador USA dziękuje ministrowi zdrowia publicznego Tajlandii Anutinowi Charnvirakulowi za pomyślne zarządzanie pandemią

Krajowy —

Ambasador USA w Tajlandii spotkał się w poniedziałek 9 stycznia z Anutinem Charnvirakulem, ministrem zdrowia publicznego, aby znaleźć sposoby przyszłej współpracy między tymi dwoma krajami.

Zdjęcie ze spotkania Anutina i Roberta F. Godeca zostało opublikowane na stronie internetowej partii politycznej Anutina „The Bhumjai Thai Party”.

Godec spotkał się z Anutinem o godzinie 2:19, aby się przedstawić i omówić kilka spraw. Jednym z nich był sposób, w jaki Anutin poradził sobie z pandemią Covid-XNUMX, który według Godeca został dobrze wykonany, według strony internetowej Bhumjai Thai.

Obaj rozmawiali także o przyszłej współpracy między Tajlandią a Stanami Zjednoczonymi.


-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.