Czytelnik Talkback Tajlandia Wyniki: Jakie jest Twoje najbardziej POZYTYWNE doświadczenie z Tajlandią lub Tajką?

ZDJĘCIE: Wiadomości z Workpoint

Poniżej znajduje się nasza ekskluzywna cotygodniowa funkcja, w której zadajemy naszym czytelnikom aktualne pytanie, a następnie dajemy Ci tydzień na udzielenie odpowiedzi na naszych różnych kanałach, gromadząc różnorodny zakres odpowiedzi i opinii do zaprezentowania Wam, naszym cenionym czytelnikom. Oto wyniki naszego ostatniego pytania…

Ostatnio, poprosiliśmy Cię o:

Jakie jest Twoje najbardziej POZYTYWNE doświadczenie z Tajlandią lub Tajką?

Trochę kontekstu wokół tego pytania:

Często słyszymy o negatywnych historiach lub doświadczeniach, ponieważ generalnie ludzie częściej mówią o negatywnych doświadczeniach niż o pozytywnych. Biorąc to pod uwagę, istnieje wiele dobrych doświadczeń, które wielu miało z Tajlandią i Tajami i chcemy o nich usłyszeć.

Oto, co mieliście do powiedzenia nasi czytelnicy, gdy nasi redaktorzy wybrali niektóre z najbardziej zróżnicowanych odpowiedzi, aby podkreślić różne punkty widzenia. Oczywiście, wie nie możemy tutaj opublikować opinii wszystkich, więc wybraliśmy wiele najróżniejszych opinii. Poniższe poglądy i oświadczenia są wyłącznie własnością czytelnika i mogą nie odzwierciedlać poglądów mediów TPN. Wprowadzono drobne zmiany tylko w pisowni i gramatyce:

-=-=-=-=-=-=-

Incydent z naprawą samochodu Dave @ Rayong-Roadside około 10 lat temu:

To wspomnienie wyróżnia mnie ze względu na skuteczność rozwiązania problemu około godziny 7, z dala od dużych miast.
Wracałem do domu z pracy w Amata City, wzdłuż 331 w kierunku Sattahip, i jedna śruba wypadła z zacisku tylnego hamulca w moim starym MX5. Zatrzymałem się i wsadziłem głowę w nadkole, zastanawiając się, jak wrócić do domu. Nieznajomy na motocyklu zauważył problem, pojechał do lokalnego sklepu z narzędziami, znalazł zamienną śrubę, kupił narzędzie, wymienił śrubę, dał mi narzędzie, odmówił jakiejkolwiek rekompensaty i odjechał!
Nadal mam tę śrubę, ponieważ są dość trudne do znalezienia w tym rozmiarze, nawet w Internecie.
-=-=-=-=-=-=-
John – Jedną z najwspanialszych rzeczy, z którymi spotykam się regularnie, jest to, że robię zakupy na własną rękę, ponieważ dzięki tłumaczowi google nie nauczyłem się zbyt wiele języka tajskiego, a w większości przypadków, kiedy idę na zakupy, zawsze dwie lub więcej osób rzuca się, żeby pomóż mi, coś, co nigdy nie zdarzyłoby się w Australii.
-=-=-=-=-=-=-=-
Deepak TI pojechaliśmy do Tajlandii trzy razy ludzie są dobrzy i pomocni ale to od nas zależy jak będziemy zachowywać się wobec ludzi i dobrego jedzenia niesamowite piękno natury
-=-=-=-=-=-=-=-
Harish B-Pokojowy kraj a zarazem punktualni wspaniali ludzie mieszkający tu w Tajlandii. Nie jestem alkoholikiem i nigdy nie paliłem. Ale zakochuję się w tym pięknym, czystym kraju…
-=-=-=-=-=-=-
Peter R: Jesteśmy z Republiki Południowej Afryki, więc najbardziej godnym uwagi aspektem Tajlandii jest brak przestępczości. Możemy chodzić wszędzie, nawet po bocznych uliczkach nocą i nie czuć zagrożenia. Zostawiłem kluczyki w skuterze na trzy godziny na ulicy i nikt go nie dotknął. Mój telefon komórkowy leżał na leżaku przez godzinę i nadal tam był, kiedy mogłem się cofnąć. Tajowie są tak przyjaźni i skromni, że wizyta u nich to czysta przyjemność. Piękno plaż i przyrody jest niesamowite, a za jedzenie można umrzeć. Tajlandia jest jednym z niewielu miejsc na świecie, które są dostępne dla mieszkańców RPA, czego nie kochać?
Wrócimy!!
-=-=-=-=-=-=-=-=-
Jackson T-Jestem bardziej cierpliwy podczas spacerów po Tajlandii.
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

-=-=-=-=-=-=-=-

Nie miałeś okazji się wtrącić? Poinformuj nas o tym na naszych kanałach w mediach społecznościowych, w komentarzach poniżej lub jeśli wolisz, aby Twój komentarz był prywatny, napisz do nas Pattayanewseditor@gmail.com. Miłego tygodnia i do zobaczenia wkrótce!

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/