Rosyjski turysta napadnięty fizycznie za rzekomą odmowę zapłaty 60-bahtowego rachunku barowego w Pattaya

Pattaya —

Właściciel baru w Pattaya zaatakował rzekomego rosyjskiego gościa, który rzekomo odmówił zapłacenia 60-bahtowego rachunku. Właściciel baru twierdził, że turystka zainicjowała kłótnię, najpierw uderzając ją w twarz.

Rosyjski turysta był otoczony bywalcami barów i operatorami barów Bonsai Bar, kiedy ratownicy Sawanga Boriboon przybyli dziś o 2:30 w nocy, 13 stycznia. Turysta, zidentyfikowany jedynie jako pan Michel, po pięćdziesiątce był oszołomiony i zdezorientowany oraz odniósł liczne obrażenia niezagrażające życiu. Był pokryty krwią po tym, jak rzekomo próbował uciec z Bonsai Bar, kiedy poproszono go o zapłacenie rachunku za bar w wysokości 50 bahtów. Właściciel baru zidentyfikował się tylko jako pani Jane w rozmowie z The Pattaya News.

Bar znajduje się w podokręgu Nongprue w dzielnicy Banglamung, Chonburi. 53-letnia właścicielka baru, Jane, twierdziła, że ​​pan Michel odmówił zapłacenia rachunku za 60 bahtów i uderzył ją w twarz, próbując uciec z baru.

Pani Jane przyznała, że ​​ona i jej pracownicy dokonali fizycznej napaści na mężczyznę, aby powstrzymać go przed ucieczką. Dodała również, że zanim mężczyzna próbował uciec, zaprosił jej personel do spędzenia z nim czasu, ale został odrzucony. Był tak zły z powodu odrzucenia, dlatego przypuszczano, że odmówił zapłaty za swój kosz.

Właściciel baru i rosyjski turysta zostali wezwani na komisariat policji w Pattaya w celu rozstrzygnięcia sporu. Policja powiedziała właścicielce, że powinna zastosować bardziej pokojowe podejście lub natychmiast wezwać policję, gdy ma do czynienia z zdenerwowanymi zagranicznymi turystami, ponieważ jej działanie może zrujnować wizerunek turystyczny Pattaya.

Władze powiedziały, że obciążą właściciela, ale nie ujawniły, jakie dokładnie były to zarzuty. Rosyjski turysta nie składał żadnych oświadczeń prasie.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.