Urzędnicy miasta Pattaya ponownie rozważają wprowadzenie zakazu parkowania na plaży Pattaya Beach Road

Pattaya, Tajlandia-

Urzędnicy Pattaya City rozważają anulowanie zamówienia wprowadzonego podczas pandemii Covid-19, zezwalającego na parkowanie po stronie plaży Pattaya Beach, ale nie podjęli jeszcze żadnych ostatecznych decyzji, podczas gdy słuchają wszystkich opinii.

Według policji drogowej miasta Pattaya, przed pandemią Covid-19 parkowanie bezpośrednio na plaży było zabronione, aby umożliwić płynny przepływ ruchu. Jednak ze względu na brak zagranicznych turystów i zamknięte granice przez prawie trzy lata z powodu Covid-19, po wielu petycjach sprzedawców plażowych zezwolono na parkowanie.

Jednak obawy związane z już pogarszającym się ruchem i powracającymi chińskimi turystami oraz ewentualnymi grupami wycieczkowymi i autobusami powodują, że policja drogowa w Pattaya zaleca przywrócenie zakazu. Burmistrz miasta Pattaya Poramese Ngampiches i odpowiedni urzędnicy Banglamung nie podjęli jednak ostatecznej decyzji i badają wiele różnych zaangażowanych stron.

Pattaya City jest w trakcie realizacji projektu mającego na celu ogólne poszerzenie Beach Road, co ostatecznie pozwoli na więcej miejsc parkingowych i więcej miejsca do jazdy, ale prawdopodobnie minie ponad rok, zanim zostanie ukończony, a obecnie tylko bardzo mała część w North Pattaya Beach jest w toku.

To z pewnością prawda, przyznają urzędnicy miasta Pattaya, że ​​umożliwienie parkowania sprawiło, że plaża Pattaya stała się znacznie bardziej atrakcyjna dla turystów krajowych z Bangkoku i wschodnich prowincji. Jednak wraz z powrotem zagranicznych turystów, policja drogowa martwi się, że obecna sytuacja jest niezrównoważona z punktu widzenia ruchu do czasu zakończenia rozbudowy Beach Road.

Propozycje dotyczące alternatywnych miejsc parkingowych i regularnych połączeń są również słuchane, dodał Pattaya City. Co myślisz? Powiedz nam w komentarzach.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/