Według policji nie znaleziono osób podejrzanych o prostytucję podczas inspekcji policji turystycznej w Pattaya

Pattaya —

Pattaya Tourist Police była usatysfakcjonowana po tym, jak podczas wczorajszej wycieczki po niebezpiecznych miejscach nie znalazła żadnych nielegalnych prostytutek.

Inspekcja, która miała na celu stłumienie nielegalnej prostytucji i została przeprowadzona po skargach zaniepokojonych obywateli, którzy twierdzili, że w Pattaya działają prostytutki, odbyła się o północy 14 stycznia i była prowadzona przez Pol. Podpułkownik Pichaya Kheawpluang. Policja patrolowała niebezpieczne miejsca, takie jak Beach Road i Walking Street, w poszukiwaniu podejrzanych i umieszczała ulotki na frontowych bramach miejsc, aby ostrzec turystów, aby „uważali na swoje rzeczy i nie ufali nieznajomym”.

Policja turystyczna zidentyfikowała niebezpieczne miejsca w Pattaya jako zatłoczone atrakcje turystyczne, ciemne i/lub opuszczone miejsca oraz Pattaya Beach.

pol. Podpułkownik Pichaya powiedział The Pattaya News, że zainstaluje więcej świateł w tych miejscach i naprawi wszystkie zepsute kamery CCTV lub wytnie przeszkadzające gałęzie drzew, aby zwiększyć widoczność.

Powiedział, że zeszłej nocy nie znalazł żadnych potencjalnych podejrzanych o prostytucję, ale będzie nadal regularnie patrolował, aby zapewnić bezpieczeństwo turystom.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.