Domniemany zabójca matki z problemami ze zdrowiem psychicznym aresztowany w Bangkoku

Krajowy —

Pacjent psychiatryczny został aresztowany w niedzielę, 15 stycznia, za rzekome zamordowanie swojej 61-letniej matki. Podejrzany tłukł głowę swojej matki żelaznym zaworem butli z gazem, dopóki nie zmarła, podała policja.

Policja z komisariatu Lat Krabang została powiadomiona o incydencie o godzinie 3:XNUMX i wraz z ratownikami udała się na miejsce zdarzenia. Incydent miał miejsce w nienazwanym czteropiętrowym budynku mieszkalnym w dzielnicy Lat Krabang w Bangkoku.

Ciało 61-letniej kobiety, pani Chai Chanprem, znaleziono na zakrwawionym materacu w pokoju na trzecim piętrze. Była przykryta kocem od głowy do pasa. Kiedy policja ją odkryła, okazało się, że kobieta doznała poważnych obrażeń głowy. Podłoga w pokoju była pokryta krwią. Policja znalazła również żelazny zawór butli gazowej poplamiony krwią w pobliżu ciała pani Chai.

Podejrzany, którym okazał się być syn ofiary, pan Noi Chanprem, został natychmiast aresztowany na miejscu zdarzenia. Podejrzany 37-latek milczał i nie złożył zeznań na policji. Tylko potrząsnął głową i zamknął oczy podczas wstępnego przesłuchania, powiedziała policja. Podejrzany został przewieziony na komisariat policji Lat Krabang w celu podjęcia kroków prawnych.

Sąsiedzi ofiary powiedzieli policji, że 13 stycznia o godzinie 9:XNUMX słyszeli hałas, który brzmiał, jakby ktoś był bity, ale nie zgłoszono żadnej kłótni. Policja uważa, że ​​podejrzany użył żelaznego zaworu, aby pobić swoją matkę na śmierć.

Wnuczka ofiary, która przyjechała w celu zidentyfikowania ciała ofiary, powiedziała policji, że podejrzany jest chory psychicznie. Powiedziała, że ​​dwa lata temu przyjęła podejrzanego do szpitala psychiatrycznego, ale kiedy go wypisano, jego objawy psychiczne powróciły i pogorszyły się, ponieważ odmówił przyjmowania leków.

Wnuczka dodała, że ​​wcześniej ostrzegała ofiarę, aby była ostrożna, ponieważ jej syn jest agresywny i że mieszka z nim sama.

Ciało ofiary przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej Szpitala Policyjnego. Podejrzany przebywa w areszcie w oczekiwaniu na badanie lekarskie w celu zbadania jego problemów ze zdrowiem psychicznym.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.