Rosjanin sieje spustoszenie pod adresem 7-11 na Walking Street w Pattaya

Pattaya —

Rosjanin nagle wpadł w szał i zniszczył sklep 7-11 na Walking Street w Pattaya w South Pattaya wczesnym rankiem dzisiaj, 16 stycznia.

Rzekomo spowodował również obrażenia kasjerki, 53-letniej pani Kanyi Inpanon. Powiedziała The Pattaya News, że Rosjanin, którego nie można było zidentyfikować, przyszedł kupić butelkę wody i z nieznanych powodów wpadł w szał, gdy zaczął grzebać w towarach i zniszczył szklane drzwi sklepu.

Pani Kanya stwierdziła również, że mężczyzna próbował molestować seksualnie innych klientów, zanim wybiegł na zewnątrz. Powiedziała, że ​​została zraniona potłuczonym szkłem. Rosjanin był bardzo brutalny, ponieważ uderzył głową taksówkarza motocyklowego, który rzucił się, by go zatrzymać, ale bezskutecznie, powiedział kasjer. Bezimienny jeździec odniósł obrażenia oczu.

Władze Pattaya i ratownicy Sawanga Boriboon zostali powiadomieni o schwytaniu mężczyzny około 4:30 rano. Po przybyciu na miejsce mężczyzna nadal był agresywny, krzyczał i chodził po sklepie przed tłumem dziesiątek turystów.

Następnie władze zdjąły go i przetransportowały na komisariat policji w Pattaya. Według władz miał około 35-40 lat. Oprócz swojej narodowości mężczyzna nie podał organom ścigania żadnych informacji na temat swojej tożsamości. Jego narodowość opierała się jednak wyłącznie na języku mówionym, ponieważ nie miał przy sobie żadnych dokumentów tożsamości. Mężczyzna został opisany jako niechętny do współpracy z policją od dzisiejszego ranka.

Dwie ranne osoby są leczone w pobliskim szpitalu.

Rosyjski podejrzany przebywa w areszcie policyjnym, chociaż nie jest jasne, jakie zarzuty zostaną mu postawione.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Obraz po treści postu
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.