Domniemany gang taksówkarzy atakuje operatorów łodzi w Pattaya

Pattaya —

Dwóch operatorów łodzi w Pattaya złożyło doniesienie na posterunku policji w Pattaya, oskarżając gang rzekomych „gangsterów” taksówek o pobicie ich na „nakładającym się terytorium”.

11 stycznia o godzinie 30:15 ofiary, 40-letni Somchai Thongdee i 39-letni Kriengsak Tubtimtong, zgłosili swoje zażalenia policji w Pattaya. Obaj powiedzieli, że byli operatorami łodzi i zostali zaatakowani przez grupę, którą nazywali „mafiami taksówkowymi” na stacji tranzytowej w północnej Pattaya w poddystrykcie Naklua w dystrykcie Banglamung, Chonburi.

Kriengsak powiedział policji, że on i Somchai udali się, aby pokojowo rozwiązać długotrwały konflikt o nakładające się terytorium, aby prowadzić interesy między nimi a grupą taksówkarzy. Kriengsak twierdził jednak, że rywalizująca grupa pojawiła się w grupie ponad 30 osób, z których część była uzbrojona w broń palną. Grupa zagroziła, że ​​zastrzeli go i Somchai i zaczęła ich bić.

Dwie ofiary doznały obrażeń niezagrażających życiu i miały trzy szwy.

Policja w Pattaya powiedziała The Pattaya News, że funkcjonariusze śledczy zbadają miejsce zdarzenia w poszukiwaniu podejrzanych. Policja skomentowała, że ​​incydent zaszkodził reputacji Pattaya.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Śledź nas na Facebook, Twitter, wiadomości Google, Instagram, Tiktok, youtube, Pinterest, Flipboardlub Tumblr

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!
Lub, dołącz do nas na Telegramie, aby łamać alerty!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.