Wybuch tankowca w prowincji Samut Songkhram

FOTO: Komchadluek Online

Krajowy —

Tankowiec mogący pomieścić 3 miliony litrów ropy eksplodował i zapalił się podczas dokowania w prowincji Samut Songkham dzisiaj, 9 stycznia o godzinie 30:17.

Tankowiec „Smooth Sea 22” eksplodował w stoczni nad rzeką Mae Klong w dystrykcie Mueang. Pożar został już opanowany przez strażaków z remizy strażackiej Mueang Samut Songkham, ale wciąż brakuje ośmiu pracowników stoczni.

Kilka tajlandzkich mediów poinformowało o co najmniej jednej ofierze wybuchu. Przyczyna tego pozostaje nieznana, powiedział zastępca dyrektora generalnego Departamentu Morskiego Phuriphat Thirakhunphisuth.

Ogłuszający wybuch był słyszalny z odległości 10 kilometrów od statku.

Jest to wciąż rozwijająca się historia i więcej szczegółów może zostać dodanych, jeśli i kiedy zostaną ujawnione przez władze.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.