Nieruchomość: Mieszkanie na sprzedaż w doskonałej lokalizacji przy View Talay 6 w centrum Pattaya

12 piętro

Pokój studyjny

Rozmiar 48 mkw

4.28 miliona bahtów

Pokój typu studio w znanym i rozchwytywanym kompleksie View Talay 6. Posiada balkon z częściowym widokiem na morze, doskonała lokalizacja obok centrum handlowego Central Festival Mall ze światowej klasy sklepami, restauracjami i lokalami rozrywkowymi.

 

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem lub sprzedażą tej nieruchomości, zadzwoń pod numer 088-9272454 (Punnipa) lub dodaj numer linii: punnipa29.

Kliknij lub dotknij tutaj, aby uzyskać więcej zdjęć i informacji z naszego portalu nieruchomości.

Zobacz więcej informacji na temat wystawiania u nas nieruchomości, klikając tutaj.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/