Pattaya Tourist Police aresztuje pracownika restauracji za rzekomą kradzież telefonu klienta

Pattaya —

Pracownik restauracji został aresztowany przez Pattaya Tourist Police wczoraj, 17 stycznia, za rzekomą kradzież telefonu klienta.

Ofiara, zidentyfikowana jedynie jako pani Sasiwan, zgłosiła zaginięcie telefonu policji w Pattaya 15 stycznia o 10:40. Ofiara powiedziała, że ​​jej telefon, który wyraźnie miał zdjęcie banknotu 100 dolarów z tyłu jej etui, zniknął, gdy 14 stycznia jadła obiad w nienazwanej restauracji.

Policja wszczęła śledztwo i szybko wykryła jedną interesującą osobę. Władze Pattaya poinformowały The Pattaya News, że osoba ta próbowała sprzedać telefon, który był identyczny z telefonem ofiary, w sklepie telefonicznym. Następnie policja przeszukała miejsce zamieszkania podejrzanej i ją zatrzymała.

Podejrzana, zidentyfikowana jako pani Prathumma Kasemsap, zaprzeczyła wszystkim zarzutom, ale policja znalazła w jej domu telefon z etui na banknoty o wartości 100 USD. Policja powiedziała, że ​​podejrzany pracował w restauracji, w której zniknął telefon ofiary.

Podejrzany usłyszał zarzut kradzieży. Nazwa restauracji nie została podana prasie przez policję w Pattaya.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Śledź nas na Facebook, Twitter, wiadomości Google, Instagram, Tiktok, youtube, Pinterest, Flipboardlub Tumblr

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!

Lub, dołącz do nas na Telegramie, aby łamać alerty!

 

Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.