Wycieczka fotograficzna: Urzędnicy Pattaya przebierają Beach Road, aby przygotować się na chiński Nowy Rok

Pattaya —

  Poniższe zdjęcia pokazują, co obecnie dzieje się wokół Beach Road w ramach przygotowań do zbliżających się obchodów Chińskiego Nowego Roku w ten weekend.

Urzędnicy Pattaya zaczęli dekorować wiele obszarów w Pattaya, w tym Beach Road, czerwonymi lampionami, aby świętować Chiński Nowy Rok, który odbędzie się w ten weekend. Czerwone latarnie są nieodzownym symbolem chińskiego Nowego Roku i już przyciągnęły uwagę turystów w całym mieście.

Wiele miejsc w Pattaya przygotowuje się do świętowania tego wyjątkowego festiwalu kulturalnego, a my już omówiliśmy dwa miejsca, które trzeba odwiedzić, w tym Centralne centrum handlowe Pattaya maszyn ciężkich Terminal 21 w Pattaya.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

 

 

Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.