AKTUALIZACJA: Potwierdzono śmierć ośmiu osób, a siedem nadal zaginęło po eksplozji tankowca w prowincji Samut Songkhram

ZDJĘCIE: Thairath Online

Krajowy —

Eksplozja, do której doszło wczoraj, 17 stycznia, na pokładzie tankowca zacumowanego na rzece Mae Klong w dzielnicy Mueng w prowincji Samut Songkram, spowodowała jak dotąd osiem potwierdzonych ofiar.

Najpierw nasza poprzednia historia:

Tankowiec mogący pomieścić 3 miliony litrów ropy eksplodował i zapalił się podczas dokowania w prowincji Samut Songkham.

Teraz nasza aktualizacja:

Tankowiec „Smooth Sea 22” eksplodował w stoczni podczas oczekiwania na konserwację. Siedmiu pracowników portowych (jeden Tajlandczyk i sześciu Birmańczyków) nadal było zaginionych.

Potwierdzono śmierć ośmiu pracowników. Jeden tajlandzki i trzech birmańskich pracowników zostało rannych w wyniku wybuchu.

W chwili wybuchu na statku znajdowało się 10 pracowników, a 30 na brzegu stoczni - powiedział gubernator Samut Songkhram, Somnuk Promkaew.

Dodał, że cysterna nie była pusta, jak wcześniej informowano, ponieważ nadal zawierała około 25,000 20,000 litrów oleju opałowego i XNUMX XNUMX litrów oleju napędowego.

Przyczyna eksplozji jest nadal badana.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.