Robert Beijer, podejrzany w niesławnej sprawie belgijskiego zabójcy z Brabancji, aresztowany w Pattaya za rzekome problemy z wizą

Pattaya, Tajlandia-

70-letni Robert Beijer, podejrzany w niesławnej zimnej sprawie w Belgii, znanej jako Brabant Killers lub Gang of Nivelles, został aresztowany w Pattaya w tym tygodniu za rzekome problemy z legalną wizą pozwalającą mu pozostać w Tajlandii.

Szczegóły z tajlandzkiej policji są skąpe, a lokalne tajskie media nie zostały zaproszone do aresztowania, a od czasu prasy nie udzielili żadnych wywiadów tajlandzkim urzędnikom zaangażowanym w tę sprawę.

Aresztowanie, które wzbudziło ogromne zainteresowanie belgijskich mediów, nie jest spowodowane rzekomymi problemami pana Beijera z wizą w Tajlandii, gdzie mieszkał z przerwami przez dziesięciolecia i podobno podejmował leczenie raka, ale jego rzekomym udziałem w Niesławna sprawa belgijskich zabójców z Brabancji.

Beijer, znany również jako Bob, były funkcjonariusz policji stanowej, był wcześniej skazany na czternaście lat za morderstwo i rabunek w sprawach niezwiązanych z zabójcami z Brabancji, a po wyjściu na wolność za dobre sprawowanie od 1999 roku mieszkał głównie w Tajlandii. nie było od razu jasne, o co dokładnie chodzi z jego wizą ani gdzie jest przetrzymywany.

Wiele osób od dawna podejrzewa, że ​​Beijer był powiązany z gangiem, który stał za serią ataków, w tym śmiertelnych na supermarkety, w których zginęło 28 osób w latach osiemdziesiątych w Belgii (patrz poniżej). Pan Beijer nieustannie zaprzecza wszystkim stawianym mu zarzutom i twierdzi, że jest niewinny, mimo że wciąż go prześladują.

Jego aresztowanie może pozwolić śledczym, którzy wciąż pracują nad sprawą zimnych zabójców z Brabancji, na dalsze przesłuchanie go i podobno zostało przeprowadzone we współpracy z belgijskimi urzędnikami, którzy od czasu prasy również szukali prawa do pełnego przeszukania domu pana Beijera w Pattaya, i może przyznano go, chociaż pojawiały się sprzeczne doniesienia.

Pattaya News zapewni wszelkie dalsze aktualizacje tej historii, gdy tylko będą dostępne.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat sprawy zabójców z Brabancji, dotknij lub kliknij tutaj.

Więcej informacji w brukselskiej prasie….

Zdjęcia: HLN

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/