Chiny oficjalnie zezwalają na wznowienie wycieczek grupowych do Tajlandii

Tajlandia-

Po trzech latach ograniczeń w podróżowaniu spowodowanych pandemią Covid-19, Chiny nagle zniosły ograniczenie dotyczące wycieczek grupowych do Tajlandii i 19 innych krajów od piątku, 20 stycznia 2023 r. w nagłym ogłoszeniu.

Chiny wcześniej zniosły ogólne indywidualne ograniczenia dotyczące podróży międzynarodowych na początku tego miesiąca.

Ministerstwo Kultury i Turystyki w Chinach wydało oświadczenie, które obejmowało również kraje takie jak Rosja i Nowa Zelandia.

Oficjalnie pozwoli to biurom podróży i internetowym biurom podróży rozpocząć rezerwację wycieczek dla dużych grup, które często podróżują autobusami i są prowadzone przez nosicieli flag. Chiny są historycznie krajem numer jeden pod względem surowej liczby turystów dostarczanych do Tajlandii, łącznie około trzydziestu procent.

Wiadomość zostanie ciepło przyjęta przez branżę turystyczną w Tajlandii, chociaż niektórzy lokalni mieszkańcy już widzieli w mediach społecznościowych narzekania na możliwe przyszłe problemy z ruchem.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/