Otwarte Zoo Khao Kheow, aby zorganizować obchody chińskiego Nowego Roku wśród egzotycznych zwierząt w Chonburi

Chon Buri —

Otwarte Zoo Khao Kheow w Chonburi zaprasza na obchody Chińskiego Nowego Roku wraz z egzotycznymi zwierzętami, które będą obchodzić rok królików.

Zoo zostanie udekorowane w chińskim stylu, wypełnione jaskrawoczerwonymi ozdobami, takimi jak latarnie szczęścia i łuki, aby powitać turystów, i oczywiście drzwi są otwarte dla wszystkich narodowości.

Wiele przyjaznych i egzotycznych zwierząt z Khao Kheow Open Zoo dołączy do tej uroczystości, prezentując swoje spektakularne talenty. Jedną z gwiazd jest „Power”, biały nosorożec.

Chociaż jest trochę nieśmiała, jest bardzo urocza i będzie to jej pierwszy występ na scenie od czasu jej narodzin, ogłosiło zoo.

Oprócz Mocy, o wiele więcej gatunków czeka, by przybrać wspaniałe pozy, rywalizując o sympatię gości. Ponad 40 pingwinów ustawi się w kolejce do karmienia przez odwiedzających. Małe świnki, żyrafy, lemury katta i leniwce nie mają nic przeciwko temu, by otrzymać mały smakołyk z bliska, powiedział zoo.

Obchody Chińskiego Nowego Roku odbędą się w ten weekend w Khao Kheow Open Zoo w dzielnicy Sri Racha w Chonburi, niedaleko Pattaya. To miejsce, które trzeba odwiedzić, jeśli chcesz przeżyć festiwal Chińskiego Nowego Roku w najbardziej niezwykły sposób!


-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.