Australijczyk umiera po podejrzanym incydencie drogowym z grupą motocyklistów w rejonie Pattaya

Banglamung –

Australijczyk, który był inżynierem, zmarł po podejrzanym incydencie drogowym z grupą motocyklistów w rejonie Pattaya.

Policja w Nongprue została powiadomiona o wypadku zeszłej nocy (20 stycznia).th) o 11:30 na Thung Klom – Tanman Road w Nongprue.

Policja, służby ratownicze i The Pattaya News przybyły na miejsce zdarzenia i znalazły 59-letniego Graeme'a Fostera, obywatela Australii, leżącego w pobliżu słupa energetycznego. Był nieprzytomny i miał złamane wiele kości. Został przewieziony do pobliskiego szpitala, gdzie został tragicznie uznany za zmarłego. W pobliżu ratownicy znaleźli jego uszkodzony motocykl.

Pani Kittiyaphon Foster, lat 49, która jest żoną pana Fostera, powiedziała policji w Nongprue, że jej mąż jest inżynierem. Ostatniej nocy państwo Foster wraz ze swoimi przyjaciółmi jedli obiad w restauracji oddalonej o około kilometr od miejsca zdarzenia. O 11:15 wracali do domu. Jej mąż jechał na motocyklu. Jego australijski przyjaciel jechał za nim na drugim motocyklu. Pani Foster i jej dwie córki jechały samochodem za dwoma Australijczykami.

Pani Foster stwierdziła, że ​​widziała grupę 4-5 motocyklistów, którzy nagle zebrali się wokół jej męża na własnych motocyklach. Pani Foster nie była pewna, co zrobili jej mężowi, zanim stracił panowanie nad motocyklem i wpadł w słup elektryczny w pobliżu zakrętu. Następnie motocykliści odjechali. Pobliscy mieszkańcy powiedzieli policji, że rzekomo słyszeli, jak zagraniczny motocyklista i motocyklista kłócą się i krzyczą na siebie podczas jazdy.

Pani Foster przyznała, że ​​jej mąż wypił kilka drinków przed wypadkiem, ale stwierdziła, że ​​nie był pijany i wezwała policję do ścigania grupy motocyklistów. Nongprue Police stwierdziła, że ​​na miejscu wypadku znaleziono również niewielką ilość marihuany. Według lokalnych mieszkańców ten konkretny słup energetyczny pochłonął ostatnio życie dwóch innych osób.

Szef policji Nongprue, pułkownik Damrong Eiampairoj, nakazał polowanie na nieznanych i niezidentyfikowanych motocyklistów oraz sprawdził pobliskie kamery, aby dowiedzieć się, co dokładnie spowodowało wypadek. Jednak na tym etapie policja w Nongprue uważa, że ​​przyczyną wypadku była wściekłość na drodze, ale nadal nie było jasne, która strona zainicjowała incydent ani jaki dokładnie był problem.

W powiązanych ostatnich wiadomościach, kolejny śmiertelny incydent drogowy z udziałem obcokrajowca w Pattaya:

32-letni bandyta poddał się policji po zamordowaniu brytyjskiego ex-pata w rejonie Pattaya.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.