Bramy garażowe najlepszej europejskiej jakości w Tajlandii już od 25 lat

Czy TY lub TWOJA FIRMA potrzebujecie wysokiej jakości bramy garażowej/rolowanej/bramy w Tajlandii?

W 1997 roku firma Albardoorsthailand została założona przez Szwajcara Ursa Schoenebergera jako dostawca bram garażowych i przesuwnych w Pattaya. Z biegiem lat udało nam się zbudować solidną bazę klientów i dostarczyć nowe wioski, takie jak Siam Royal View, Majestic Village i Jomtien Park Village, a także indywidualnego klienta w drzwi na zamówienie. Dzięki temu możemy spojrzeć wstecz na dwudziestopięcioletnią historię z wieloma zadowolonymi klientami. 

W 2014 roku jako wspólnik dołączył Pan Werner Wolf, a obszar działania został rozszerzony na całą Tajlandię. Poszerzony został także asortyment produktów. Dlatego już dziś w Albartechnic można zamówić bramy garażowe/przesuwne/skrzydłowe z napędem lub bez i pilotem, wiaty garażowe, elektryczne lub ręczne rolety okienne, zadaszenia metalowe czy schody metalowe oraz wszelkie konstrukcje stalowe. Produkujemy na zamówienie i budujemy metalowe bramy przesuwne również na zamówienie według projektu klienta. W przypadku wszystkich konstrukcji stalowych klient otrzymuje wcześniej rysunek 3D, aby mógł sobie wyobrazić, jak będzie wyglądał gotowy produkt.

Albardoorsthailand nadal jest dostawcą dla dużych projektów, takich jak Rungsii Village lub Serenity Village w Jomtien z 26 bramami garażowymi.

Ze względu na stale rosnącą bazę klientów i coraz większe problemy z dostawami od naszych dostawców, zwłaszcza w okresie Corona, podjęto decyzję o rozszerzeniu produkcji.

W zeszłym miesiącu, grudniu 2022 roku, zakończyła się budowa naszej nowej hali produkcyjnej o powierzchni 400 mXNUMX wraz z nowymi biurami. Planowane jest zamawianie większej ilości surowców oraz wykonywanie większej liczby operacji we własnym zakresie, takich jak malowanie proszkoweg. Oznacza to krótsze terminy dostaw dla klienta, lepszą niezawodność planowania dla nas i więcej zadowolonych klientów.

Z przyjemnością zaliczymy Cię w przyszłości do naszych klientów i zaoferujemy jakość i gwarancję, które poza tym są znane tylko w Europie.

Dane kontaktowe poniżej:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI DZIŚ:

Adres: 219 / 9 Moo 6

Sukhumvit 32/1

Chonburi

20150:XNUMX Pattaya

Facebook: Garagedoorsthailand / Albardoorsthailand

Strona internetowa: Albartechnic.com

E-mail: asia-business@mail.de

Telefon: 0861490297

 

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/