Rayong wita pierwszy bezpośredni lot z Flydubai

Rayong –

Rayong powitał pierwszy bezpośredni lot Flydubai Airlines z Dubaju na międzynarodowe lotnisko U-Tapao w Rayong.

W piątek (20 stycznia o godzth), na międzynarodowym lotnisku U-Tapao, urzędnicy i personel powitali pierwszy bezpośredni lot z Flydubai, bezpośredni lot z Dubaju do Rayong.

Admirał Rapeepat Sowanm, dyrektor lotniska, powiedział Pattaya News, że w sumie 158 pasażerów przyleciało do międzynarodowego terminalu. Otrzymali pamiątki z lotniska.

Linia lotnicza jest pierwszym bezpośrednim lotem z Dubaju na wschód Tajlandii. Linie lotnicze mają siedem lotów tygodniowo Boeingiem 737 Max-8, który może przewozić do 178 pasażerów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.