Jarmark w świątyni Wat Nongprue trwa do 26 stycznia

Nongprue/Pattaya-

Szukasz rodzinnego zajęcia, które zapewni Tobie i bliskim zajęcie w tym tygodniu?

Istnieje wiele działań związanych z Chińskim Nowym Rokiem, ale jest też Jarmark Świątynny Nongprue znajduje się w Wat Nongprue.

Targi odbywają się co noc od około 5:26 do XNUMX stycznia. Oferuje wspaniałe jedzenie, napoje bezalkoholowe, zabawy karnawałowe dla dzieci, małe zoo i specjalne pokazy relikwii religijnych. Zawiera również kazania i zasługi.

Oto galeria zdjęć!

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/