Rynek Threpprasit przechodzi na siedem dni w tygodniu od 7 lutego

Pattaya, Tajlandia-

Od 7 lutego 2023 r. popularny Targ Threpprasit zostanie przesunięty do siedmiu dni w tygodniu pod względem godzin otwarcia.

Targ, od dawna jeden z najpopularniejszych w rejonie Pattaya i Jomtien, wcześniej był otwarty tylko w weekendy.

Jednak rosnący popyt oraz powracający turyści z całego świata skłoniły kierownictwo rynku do podjęcia decyzji o przejściu na siedem dni w tygodniu.

Rynek znajduje się na Threpprasit Road w pobliżu Sukhumvit i Outlet Mall. Zawiera setki straganów poświęconych różnorodnej żywności, napojom, ubraniom, pamiątkom i wielu innym. Podczas Covid-19 rynek został poważnie dotknięty brakiem klientów i dostawców z powodu ograniczeń związanych z pandemią i obawami przed wirusami, ale teraz w pełni się poprawił.

Rynek zwykle otwiera się około 5:XNUMX.

Zdjęcie: Tripadvisor

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/