Minivan rozbija się i pali 11 osób żyjących w prowincji Nakhon Ratchasima

ZDJĘCIE: Thaipost

Prowincja Nakhon Ratchasima —

Jedenaście osób, w tym dwoje dzieci, spłonęło żywcem po tym, jak minivan, którym jechali, zderzył się zeszłej nocy, 21 stycznia, w kanale irygacyjnym.

Do strasznego wypadku doszło o godzinie 9:30 na autostradzie Mitrapap prowadzącej do Bangkoku w dzielnicy Si Khiu.

Jednostka ratownicza Hook 31 ruszyła na miejsce wypadku po tym, jak dowódca jednostki, Nikom Sae Oun, usłyszał ogłuszającą eksplozję.

Zanim na miejsce przybyli ratownicy, minivan Toyota był już w ogniu. Jedyny ocalały, 20-letni Thanachit Kingkaew wydostawał się z płonącej furgonetki. Został przewieziony do szpitala Si Khiu.

Jednak jedenaście osób, w tym kierowca i dwoje dzieci, spłonęło żywcem w furgonetce. Żadnej z ofiar nie udało się zidentyfikować ze względu na stan ich ciał.

Z ustaleń policji wynika, że ​​furgonetka była napędzana gazem LNG. Jedenaście osób było na pokładzie furgonetki, która jechała z Amnat Charoen do prowincji Nakhon Pathom.

Pomiędzy znacznikami kilometrów 99-100 furgonetka nagle straciła kontrolę, zderzyła się z metalową poręczą i uderzyła w środkowy rów. Następnie zapalił się i spalił żywcem jedenaście osób.

Jedyna osoba, która przeżyła wypadek, pozostaje w szpitalu.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Śledź nas na Facebook, Twitter, wiadomości Google, Instagram, Tiktok, youtube, Pinterest, Flipboardlub Tumblr

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!
Lub, dołącz do nas na Telegramie, aby łamać alerty!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.