Sześciokołowiec zapala się w zderzeniu ze słupem energetycznym w Chonburi

Chon Buri —

Sześciokołowiec nagle stanął w płomieniach, kiedy zderzył się ze słupem energetycznym dzisiaj, 22 stycznia.

Ratownicy Sawanga Boriboon i dwa wozy strażackie rzucili się, by ugasić pożar, który objął ciężarówkę o godzinie 12:30 na autostradzie w dzielnicy Takhian Tia w dystrykcie Banglamung w Chonburi.

Ciężarówka uderzyła w słup energetyczny znajdujący się między znacznikami 107-70 kilometrów. Złamał słup na pół. Gdy na miejsce przybyły służby, ciężarówka była w płomieniach.

Pożar został ugaszony dopiero wtedy, gdy znacznie uszkodził ciężarówkę. Kierowca, pan Sophon Amornteeravej, odniósł lekkie obrażenia i został przewieziony do szpitala Laem Chabang.

Wcześniej 34-letni poszkodowany powiedział ratownikom, że opony jego sześciokołowca nagle eksplodowały i spowodowały utratę kontroli nad pojazdem. Następnie ciężarówka rozbiła się i przewróciła słup energetyczny, ciągnąc wiązkę przewodów elektrycznych na ciężarówkę i zapalając ogień.

Kierowca jest bezpieczny w szpitalu.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.