Nietrzeźwy mężczyzna trafił do szpitala po tym, jak prawie utonął w basenie hotelu Pattaya

Pattaya —

Turysta z Tajlandii został przewieziony do szpitala po tym, jak prawie utonął w basenie w hotelu Pattaya dziś rano, 22 stycznia.

Ratownicy Sawanga Boriboon zareagowali na nowszy przypadek utonięcia nieco po północy w hotelu Thongsathit Jomtien Beach przy Soi Jomtien 14 w dzielnicy Nongprue w dystrykcie Banglamung w Chonburi.

Ofiara, pan Amnuay Bamrung, została znaleziona nieprzytomna na skraju hotelowego basenu. Ma 42 lata i był na wakacjach z Bangkoku, jego niezidentyfikowana grupa przyjaciół powiedziała The Pattaya News.

Ofiara podobno piła alkohol i postanowiła popływać sama w basenie, podczas gdy jego przyjaciele imprezowali na krawędzi. Przyjaciele zauważyli tonącą ofiarę, więc natychmiast wskoczyli do basenu, aby ją uratować.

Ratownicy z Sawanga Boriboon zapewnili ofierze resuscytację krążeniowo-oddechową, zanim przewieźli ją do najbliższego szpitala.

W chwili obecnej przebywał w miejscowym szpitalu, a jego obecny stan nie został ujawniony.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.