Zagraniczny turysta upada i umiera w rejonie Walking Street

Pattaya, Tajlandia-

Niezidentyfikowany zagraniczny turysta nagle upadł i zmarł dziś rano przed pasem barów piwnych w okolicy Walking Street.

Do zdarzenia doszło dzisiaj, 1 stycznia, około godziny 30:22, w pobliżu pasa barów piwnych znajdujących się w pobliżu środka Walking Street. Do szokującego incydentu doszło na oczach kilkunastu świadków pijących w pobliskich barach.

Turysta, prawdopodobnie pochodzenia bliskowschodniego lub indyjskiego, w wieku około 55 lat, upadł nagle bez żadnego ostrzeżenia ani hałasu, mocno uderzając głową o chodnik. Podróżował sam i nie miał przy sobie żadnych dokumentów tożsamości.

Ratownicy zostali wezwani na pomoc turystce, a pobliski personel medyczny podjął próbę resuscytacji, ale mężczyzna zmarł tragicznie. Jego ciało zostało przewiezione do pobliskiego szpitala, aby spróbować odkryć jego tożsamość.

W międzyczasie policja w Pattaya planowała przejrzeć nagrania z kamer CCTV z pobliskich barów i ustalić dokładną przyczynę śmierci, ale wstępne oświadczenia zdawały się odzwierciedlać, że policja uważa, że ​​mężczyzna doznał nagłego zatrzymania akcji serca. Nie było śladu nieczystej gry.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/