Zagraniczny turysta upada i umiera w rejonie Walking Street

Pattaya, Tajlandia-

Niezidentyfikowany zagraniczny turysta nagle upadł i zmarł dziś rano przed pasem barów piwnych w okolicy Walking Street.

Do zdarzenia doszło dzisiaj, 1 stycznia, około godziny 30:22, w pobliżu pasa barów piwnych znajdujących się w pobliżu środka Walking Street. Do szokującego incydentu doszło na oczach kilkunastu świadków pijących w pobliskich barach.

Turysta, prawdopodobnie pochodzenia bliskowschodniego lub indyjskiego, w wieku około 55 lat, upadł nagle bez żadnego ostrzeżenia ani hałasu, mocno uderzając głową o chodnik. Podróżował sam i nie miał przy sobie żadnych dokumentów tożsamości.

Ratownicy zostali wezwani na pomoc turystce, a pobliski personel medyczny podjął próbę resuscytacji, ale mężczyzna zmarł tragicznie. Jego ciało zostało przewiezione do pobliskiego szpitala, aby spróbować odkryć jego tożsamość.

W międzyczasie policja w Pattaya planowała przejrzeć nagrania z kamer CCTV z pobliskich barów i ustalić dokładną przyczynę śmierci, ale wstępne oświadczenia zdawały się odzwierciedlać, że policja uważa, że ​​mężczyzna doznał nagłego zatrzymania akcji serca. Nie było śladu nieczystej gry.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/