51-letnia kobieta zginęła w wypadku ze śmieciarką w Sri Racha

ZDJĘCIE: ข่าวศรีราชาท้องถิ่น

Śri Racza —

Kobieta kierująca pojazdem zginęła, gdy jej motocykl zderzył się ze śmieciarką dziś rano, 23 stycznia.

Policja w Nongkham została powiadomiona o śmiertelnym wypadku przez śmieciarzy z gminy Chao Phraya Surasak o godzinie 1:30.

Wypadek miał miejsce na Sukhaphiban 8 Road w dystrykcie Bueng w dystrykcie Sri Racha w Chonburi.

Ratownicy Sri Racha i policja znaleźli zmarłą ofiarę, panią Thanaployphan Srikun, z poważnymi ranami głowy leżącą na drodze. Jej biały motocykl Scoopy I został znaleziony w pobliżu jej ciała.

51-letnia ofiara została potrącona, gdy wychodziła z Soi Bueng-Bowin 39, jak powiedział policji kierowca śmieciarki, 58-letni Sukchai Arunwangdee. Jechała przed ciężarówką i po uderzeniu ciężko wylądowała na ziemi.

Nongkham Police początkowo nie do końca wierzyła w historię kierowcy, więc zabrała go na komisariat w celu dalszego przesłuchania. Ciało ofiary zostało przewiezione do szpitala Laem Chabang w celu przeprowadzenia obrzędów religijnych.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.