Domniemany pijany kierowca przeżył zderzenie ze słupem energetycznym w Pattaya

ZDJĘCIE: TMN Telewizja Kablowa Pattaya

Pattaya —

Domniemany pijany kierowca, który wracał do domu z imprezy w Pattaya, uderzył wczoraj, 22 stycznia, w słup elektryczny i odniósł obrażenia.

O godzinie 6 rano ratownicy Sawanga Boriboon zostali powiadomieni o wypadku w Soi Pattaya Sukhumvit 20 w poddystrykcie Nongprue w dystrykcie Banglamung w Chonburi.

Ofiara, pan Narong Jaiharn, była uwięziona w swoim sedanie i wydawała się nietrzeźwa, powiedziała ekipa ratunkowa. Ratownicy uwolnili go i stwierdzili, że 51-letnia ofiara doznała niewielkich obrażeń głowy i kilku złamań kości.

Oszołomiony mężczyzna przyznał się ratownikom, że wcześniej pił alkohol na imprezie w Pattaya i wracał do domu. Przyznał, że nie panował nad swoim autem i uderzył w słup energetyczny.

Mężczyzna został przewieziony do szpitala Banglamung. Policja wszczęła przeciwko niemu postępowanie prawne.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.