Gwiazdy z Hongkongu uhonorowane prestiżowymi nagrodami z Tajlandii

KOMUNIKAT PRASOWY:

Michelle Yim, Simon Yam Tat Wah i Roger Wu Wai Chung zostali uhonorowani nagrodą Przyjaciół Tajlandii i Nagrodą Uznania Urzędu Turystyki Tajlandii podczas pobytu w Bangkoku na obchodach Chińskiego Nowego Roku 2023.

Bangkok, 23 stycznia 2023 – W ramach obchodów Roku Królika i wznowienia rozwijającego się biznesu turystycznego w Hongkongu i Tajlandii legendarne osobistości z Hongkongu, pani Michelle Yim, pan Simon Yam Tat Wah i pan Roger Wu Wai Chung, otrzymali nagrodę Tajlandzka Karta Przywilejowa, Przyjaciele Tajlandii, i Nagroda uznania Urzędu Turystyki Tajlandii, w uznaniu ich wyjątkowo wybitnych usług w turystyce tajskiej w Hotelu Sindhorn Kempinski.

Nagrody wręczył Pan Yuthasak Supasorn, Gubernator Tajlandzkiego Urzędu ds. Turystyki (TAT). Na ceremonii obecni byli również Pani Chang Yumeng, Radca ds. Kultury Ambasady Chińskiej Republiki Ludowej w Tajlandii, Pan Tanes Petsuwan, Zastępca Gubernatora TAT ds. Marketingu Międzynarodowego – Azja i Południowy Pacyfik oraz Pan Apichai Chatchalermkit, TAT Zastępca Gubernatora ds. Produktów Turystycznych i Biznesu, który jest również członkiem zarządu i pełniącym obowiązki prezesa firmy Thailand Privilege Card Co., Ltd.

– powiedział Yuthasak Supasorn, gubernator TAT „Tajlandię i Hongkong zawsze łączyły silne i trwałe powiązania, a wielu mieszkańców Hongkongu postrzega Tajlandię jako swój drugi dom. Dziś mamy zaszczyt zaprezentować tzw Tajlandzka Karta Przywilejowa, Przyjaciele TajlandiiNagroda uznania Urzędu Turystyki Tajlandii legendarnym celebrytom z Hongkongu, pani Michelle Yim i panu Simonowi Yam Tat Wah, oraz naszemu największemu influencerowi, panu Rogerowi Wu Wai Chungowi, w uznaniu ich niezwykłego wkładu w tajską turystykę i zaangażowania w zbliżenie Tajlandii i Hongkongu. Co najważniejsze, są zaangażowani w ulepszanie tajskiej turystyki dla wszystkich”.

Tajlandzka Karta Przywilejowa, Przyjaciele Tajlandii, oraz Nagroda uznania Urzędu Turystyki Tajlandii zostały uruchomione, aby uhonorować wybitne osoby, które wniosły szczególny wkład w społeczność Tajlandii. Wyróżnieni zostali wybrani, ponieważ służyli jako wzór do naśladowania w zakresie współczucia, służby i uczynienia Tajlandii lepszym celem turystycznym.

Podczas gdy wszyscy kochają Pani Michelle Yim i Pan Simon Yam Tat Wahtalenty artystyczne, ich ponadczasowe akty życzliwości naprawdę wywarły wpływ na tajską turystykę. Wspierali Tajlandię podczas trudności i wykorzystywali swoje potężne wpływy i głosy, aby podnosić świadomość i skłonić społeczność Hongkongu do modlitwy za potrzebujących w Tajlandii. Ponadto wierzą, że Tajlandia jest bezpiecznym, błogosławionym i pięknym miejscem turystycznym, inspirując ich wyznawców do odwiedzania Tajlandii i cieszenia się nią.

Pan Roger Wu Wai Chung jest prawdziwym mistrzem społeczności, który wyjątkowo ciężko pracuje, aby wspierać tajską turystykę. Jego namiętna dusza sprawia, że ​​zawsze jako pierwszy tworzy ekscytujące i skuteczne wirusowe filmy, aby zwiększyć świadomość lokalnych wiadomości i produktów związanych z turystyką tajską. Od dziesięcioleci jego Fani Tajlandii platforma była najlepszym przewodnikiem dla wielu turystów z Hongkongu. Przez lata dzielił się setkami pięknych tajskich historii z autentycznymi treściami, które aktywnie angażują i inspirują szerokie spektrum odbiorców do zakochania się w Tajlandii.

Podczas obchodów Chińskiego Nowego Roku 2023 w Chinatown przy Yaowarat Road w Bangkoku trwająca wystawa trio celebrytów na stoisku TAT chwali ich wkład w turystykę tajską. JE pan Phiphat Ratchakitprakarn, minister turystyki i sportu, pan Yuthasak Supasorn, gubernator TAT i pan Chadchart Sittipunt, gubernator Bangkoku, byli na scenie, aby otworzyć wydarzenie. Trójka celebrytów została zaproszona do świętowania radosnych chwil razem ze społecznością tajlandzką w duchu Chińskiego Nowego Roku.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.