Gwiazdy z Hongkongu uhonorowane prestiżowymi nagrodami z Tajlandii

KOMUNIKAT PRASOWY:

Michelle Yim, Simon Yam Tat Wah i Roger Wu Wai Chung zostali uhonorowani nagrodą Przyjaciół Tajlandii i Nagrodą Uznania Urzędu Turystyki Tajlandii podczas pobytu w Bangkoku na obchodach Chińskiego Nowego Roku 2023.

Bangkok, 23 stycznia 2023 – W ramach obchodów Roku Królika i wznowienia rozwijającego się biznesu turystycznego w Hongkongu i Tajlandii legendarne osobistości z Hongkongu, pani Michelle Yim, pan Simon Yam Tat Wah i pan Roger Wu Wai Chung, otrzymali nagrodę Tajlandzka Karta Przywilejowa, Przyjaciele Tajlandii, i Nagroda uznania Urzędu Turystyki Tajlandii, w uznaniu ich wyjątkowo wybitnych usług w turystyce tajskiej w Hotelu Sindhorn Kempinski.

Nagrody wręczył Pan Yuthasak Supasorn, Gubernator Tajlandzkiego Urzędu ds. Turystyki (TAT). Na ceremonii obecni byli również Pani Chang Yumeng, Radca ds. Kultury Ambasady Chińskiej Republiki Ludowej w Tajlandii, Pan Tanes Petsuwan, Zastępca Gubernatora TAT ds. Marketingu Międzynarodowego – Azja i Południowy Pacyfik oraz Pan Apichai Chatchalermkit, TAT Zastępca Gubernatora ds. Produktów Turystycznych i Biznesu, który jest również członkiem zarządu i pełniącym obowiązki prezesa firmy Thailand Privilege Card Co., Ltd.

– powiedział Yuthasak Supasorn, gubernator TAT „Tajlandię i Hongkong zawsze łączyły silne i trwałe powiązania, a wielu mieszkańców Hongkongu postrzega Tajlandię jako swój drugi dom. Dziś mamy zaszczyt zaprezentować tzw Tajlandzka Karta Przywilejowa, Przyjaciele TajlandiiNagroda uznania Urzędu Turystyki Tajlandii legendarnym celebrytom z Hongkongu, pani Michelle Yim i panu Simonowi Yam Tat Wah, oraz naszemu największemu influencerowi, panu Rogerowi Wu Wai Chungowi, w uznaniu ich niezwykłego wkładu w tajską turystykę i zaangażowania w zbliżenie Tajlandii i Hongkongu. Co najważniejsze, są zaangażowani w ulepszanie tajskiej turystyki dla wszystkich”.

Tajlandzka Karta Przywilejowa, Przyjaciele Tajlandii, oraz Nagroda uznania Urzędu Turystyki Tajlandii zostały uruchomione, aby uhonorować wybitne osoby, które wniosły szczególny wkład w społeczność Tajlandii. Wyróżnieni zostali wybrani, ponieważ służyli jako wzór do naśladowania w zakresie współczucia, służby i uczynienia Tajlandii lepszym celem turystycznym.

Podczas gdy wszyscy kochają Pani Michelle Yim i Pan Simon Yam Tat Wahtalenty artystyczne, ich ponadczasowe akty życzliwości naprawdę wywarły wpływ na tajską turystykę. Wspierali Tajlandię podczas trudności i wykorzystywali swoje potężne wpływy i głosy, aby podnosić świadomość i skłonić społeczność Hongkongu do modlitwy za potrzebujących w Tajlandii. Ponadto wierzą, że Tajlandia jest bezpiecznym, błogosławionym i pięknym miejscem turystycznym, inspirując ich wyznawców do odwiedzania Tajlandii i cieszenia się nią.

Pan Roger Wu Wai Chung jest prawdziwym mistrzem społeczności, który wyjątkowo ciężko pracuje, aby wspierać tajską turystykę. Jego namiętna dusza sprawia, że ​​zawsze jako pierwszy tworzy ekscytujące i skuteczne wirusowe filmy, aby zwiększyć świadomość lokalnych wiadomości i produktów związanych z turystyką tajską. Od dziesięcioleci jego Fani Tajlandii platforma była najlepszym przewodnikiem dla wielu turystów z Hongkongu. Przez lata dzielił się setkami pięknych tajskich historii z autentycznymi treściami, które aktywnie angażują i inspirują szerokie spektrum odbiorców do zakochania się w Tajlandii.

Podczas obchodów Chińskiego Nowego Roku 2023 w Chinatown przy Yaowarat Road w Bangkoku trwająca wystawa trio celebrytów na stoisku TAT chwali ich wkład w turystykę tajską. JE pan Phiphat Ratchakitprakarn, minister turystyki i sportu, pan Yuthasak Supasorn, gubernator TAT i pan Chadchart Sittipunt, gubernator Bangkoku, byli na scenie, aby otworzyć wydarzenie. Trójka celebrytów została zaproszona do świętowania radosnych chwil razem ze społecznością tajlandzką w duchu Chińskiego Nowego Roku.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.