166 milionów bahtów wlano w rozwijającą się Pattaya Beach

Pattaya —

Zastępca burmistrza Pattaya, Manoch Nongyai, wyszedł dzisiaj, aby przekazać aktualne informacje na temat projektu rozwoju Pattaya Beach.

Powiedział, że projekt, który kosztował miasto 166 milionów bahtów, rozciągał się od North Pattaya Beach do wejścia na Walking Street, o łącznej długości 2.7 km.

Strefa budowy została podzielona na strefy od A do E, a tylko strefy A i B były w toku, aby zmniejszyć wpływ na turystykę.

Manoch stwierdził, że miasto zdecydowało się również poszerzyć powierzchnię drogi o 2.5 metra od North Pattaya do Soi 4 ​​w Central Pattaya, aby stworzyć więcej miejsc parkingowych dla turystów. Droga została poszerzona po prawej stronie i teraz może pomieścić około 200 samochodów.

Jednak zastępca burmistrza powiedział, że po zakończeniu projektu kierowcy nie będą już mogli parkować swoich pojazdów w niewyznaczonych miejscach po prawej stronie Beach Road, powołując się na to, że utrudniałoby to pieszym.


-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.