49-letnia matka utonęła w stawie w Pattaya

Pattaya —

Kobieta została znaleziona martwa na dnie stawu w Soi Chaiyaphonwithi 21 w dzielnicy Banglamung zeszłej nocy, 23 stycznia.

26-letni syn ofiary, pan Thammarong Khemram, poinformował ratowników Sawanga Boriboon o zniknięciu matki o 8:30.

Powiedział ratownikom, że jego matka, pani Amnuay Khemram, zniknęła z domu o godzinie 11 rano. Nigdzie nie można było znaleźć 49-letniej matki, dopóki pan Thammarong nie przypomniał sobie, że jego matka weszła kiedyś do stawu znajdującego się przy Soi Chaiyaphonwithi 21 w dzielnicy Nongprue.

W tym czasie jego matka prawie utonęła, ale na szczęście pomógł jej dobry Samarytanin, powiedział syn, dodając, że matka powiedziała mu, że usłyszała głos, który kazał jej wejść do stawu.

Następnie pan Thammarong poprosił ratowników o przeszukanie stawu, w którym znaleźli parę butów ofiary na brzegu. Syn stwierdził, że jego matka nie umie pływać, ale jest pewien, że zeszła do stawu.

Rozpoczęły się poszukiwania w wodzie i po około godzinie znaleziono zatopione ciało ofiary na dnie stawu.

Według wstępnego dochodzenia policyjnego na ciele ofiary nie znaleziono śladów nieczystej gry.

Ciało ofiary przewieziono do szpitala Banglamung w celu dalszych badań. Jej syn był zdruzgotany swoją stratą.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

 

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.