Ciało cudzoziemca znalezione na plaży w Pattaya

ZDJĘCIE: TMN Telewizja Kablowa Pattaya

Pattaya —

Wczoraj, 23 stycznia, w morzu w Pattaya znaleziono niezidentyfikowane ciało obcego mężczyzny.

Ratownicy z Pattaya Police i Sawang Boriboon byli w stanie odzyskać ciało obcego mężczyzny w wieku około 50 lat na plaży Wong Amat przed Soi 16 w dzielnicy Naklua w dystrykcie Banglamung około godziny 11:30.

Ciało zostało zgłoszone przez rosyjskich turystów, którzy opalali się na plaży.

Mężczyzna miał na sobie tylko niebieskie spodenki. Został znaleziony twarzą w dół 25 metrów od plaży, zaplątany w boję linową. Na ciele nie znaleziono żadnych ran. Narodowość ofiary, jak również czas śmierci nie były znane w czasie prasy.

Lokalni reporterzy zapytali o incydent pracownika pobliskiego hotelu. Urzędnik stwierdził, że rosyjscy turyści rzucili się, by powiedzieć mu, żeby zadzwonił na policję po tym, jak odkryli ciało unoszące się w morzu.

Ciało zostało przeniesione do szpitala Banglamung w oczekiwaniu na identyfikację oraz jego krewnych i rodzinę.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.