Zagraniczny turysta trafił do szpitala po tym, jak prawie utonął w Pattaya

ZDJĘCIE: TMN Telewizja Kablowa Pattaya

Pattaya —

Cudzoziemiec został uratowany przez ratowników Jomtien Beach i przewieziony do lokalnego szpitala po tym, jak prawie utonął.

Niezidentyfikowany turysta został zauważony podczas tonięcia i wyciągnięty z morza przez ratowników przed wejściem do Soi 13 w dzielnicy Banglamung wczoraj, 3 stycznia o godzinie 24:XNUMX.

Turysta stracił przytomność, więc bohaterscy ratownicy musieli zbadać jego ciało i stwierdzili, że jego drogi oddechowe są zablokowane przez wodę.

Następnie ratownicy usunęli blokadę przed przystąpieniem do resuscytacji i przekazali go ratownikom Sawanga Boriboon w celu przewiezienia go do szpitala Banglamung.

Lokalne media zapytały o incydent jednego z ratowników, pana Thongchai Thiangcharoena. Powiedział, że był na służbie na plaży Jomtien, kiedy grupa zagranicznych turystów rzuciła się, by powiedzieć mu, że znaleźli jednego obcokrajowca, który stracił przytomność w morzu.

Pan Thongchai stwierdził, że natychmiast skontaktował się z resztą swojego zespołu, aby uratować turystę. Ujawnił również, że puls turysty powrócił po tym, jak jego zespół wykonał na nim resuscytację.

Narodowość i tożsamość turysty nie są znane w chwili publikacji.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.