Duży wybuch pożaru w magazynie w Chonburi

ZDJĘCIE: TMN Telewizja Kablowa Pattaya

Chon Buri —

Pożar, który prawdopodobnie spowodował wadliwy wentylator, wybuchł w magazynie felg aluminiowych w dzielnicy Ban Bueng zeszłej nocy, 24 stycznia.

Strażacy z Ban Bueng udali się do magazynu należącego do firmy produkującej stopy o nazwie „SMP Dragon”, znajdującej się w dystrykcie Nong Bon Daeng.

Kiedy przybyły władze, nieznana liczba pracowników uciekała z pożaru. Niektórzy dźwigali produkty fabryki z dala od ognia.

Strażacy użyli rozpylonej wody, aby opanować pożar, który ostatecznie został ugaszony w nieznanym czasie. Nie zgłoszono również żadnych obrażeń, chociaż fabryka i duża liczba produktów znajdujących się w magazynie firmy została znacznie uszkodzona.

Pracownik-imigrant zidentyfikowany jako Tone powiedział lokalnym mediom, że usłyszał eksplozję wentylatora wewnątrz magazynu i zobaczył wiele iskier. On i inni pracownicy już bezskutecznie próbowali sami ugasić pożar przed wezwaniem jednostek straży pożarnej.

Policja Ban Bueng prowadzi dochodzenie w celu znalezienia dokładnej przyczyny pożaru i oszacowania kosztów szkód.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.