Motocyklista jadący w złym kierunku zderzył się czołowo i zginął w Sri Racha

ZDJĘCIE: ศรีราชานิวส์

Chon Buri —

Tajlandczyk spotkał swoją niefortunną śmierć po tym, jak został zderzony czołowo przez pickupa podczas jazdy pod prąd we wtorek, 24 stycznia.

O godzinie 11:30 policja Nongkham została zaalarmowana o wypadku w dystrykcie Bueng w dystrykcie Sri Racha i wraz z jednostką ratowniczą Sri Racha udała się na miejsce zdarzenia.

Zespół dotarł do drogi jednokierunkowej z trzema pasami ruchu. Znaleźli ofiarę leżącą martwą na prawym pasie. Ofiara została później zidentyfikowana przez policję jako 71-letni Somjai Kamsui, mieszkaniec Chonburi.

Znaleziono go leżącego do góry z ciężkimi ranami i krwawieniem. Ratownicy przykryli jego ciało białym prześcieradłem i przewieźli do pobliskiego szpitala.

Motocykl Honda Wave pana Somjai został zniszczony po uderzeniu przez białego pickupa Toyoty. Kierowca pickupa, pan Worawit Kriengkrai, czekał na miejscu zdarzenia, aby złożyć zeznania na policji.

27-letni kierowca twierdził, że jechał normalnie, kiedy natknął się na jadącego pod prąd poszkodowanego. Powiedział, że nie może wykonać hamulca awaryjnego i uderzył w ofiarę, zabijając go na miejscu.

Kierowca został przewieziony na komisariat w celu dalszego przesłuchania.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.