Nowe badanie - 2022 Ceny szkół międzynarodowych w Azji: Pattaya taniej niż przeciętnie - 10. najtańsze z 24

Nowe badanie - 2022 Ceny szkół międzynarodowych w Azji: Pattaya taniej niż przeciętnie - 10. najtańsze z 24

Niektóre z kluczowych punktów wynikających z badań to:

  • Pattaya jest tańsza niż przeciętne miasto w Azji dla szkół międzynarodowych: 10. najtańsze z 24 miast.
  • Chiny są najdroższym krajem w Azji pod względem edukacji międzynarodowej. 4 chińskie miasta znalazły się w pierwszej dziesiątce najdroższych lokalizacji na kontynencie.
  • Malezyjskie miasto Ipoh – Perak jest najtańszą destynacją w Azji, jeśli chodzi o międzynarodowe koszty szkoły.
  • Średnia cena większości azjatyckich miast objętych naszą analizą wynosi poniżej 15,000 XNUMX USD rocznie, co czyni je stosunkowo przystępnymi cenowo (z wyłączeniem Chin) w porównaniu z innymi regionami.
  • Malezja i Tajlandia należą do najtańszych krajów w Azji dla szkół międzynarodowych, a 7 z 10 najtańszych miast znajduje się tutaj.
  • Bali jest uwzględnione w naszych badaniach po raz pierwszy i jest piątym najtańszym celem podróży w Azji pod względem międzynarodowej edukacji.

Możesz sprawdzić pełne wyniki dla Azji tutaj:

https://www.international-szkoła-bazy-danych.com/articles/koszt-zagranica-edukacja-w-azji-w-2022

a wyniki dla całego świata tutaj:

https://www.international-szkoła-bazy-danych.com/articles/koszt-zagranica-edukacja-na-swiecie-w-2022

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/